CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Oppo A9 (2020)

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal s vlastním potiskem OPPO A9 (2020) pro kreativní duše

Ale nebojte se, nemusíte mít nadání jako Picasso. Obal s vlastním potiskem na mobil OPPO A9 (2020) dává prostor všem. Můžete si nakreslit vlastní grafiku nebo třeba vybrat fotku oblíbené destinace, kterou jste navštívili. Pokud nápad nechce přijít, zkuste se podívat na náš instagram Etuo.cz. Jsou tam hodně povedené kryty s vlastním motivem našich klientů. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil , kterou najdete na zde v e-shopu Etuo.cz. Aplikace pro kryty s vlastním motivem je plně internetová, nic nemusíte stahovat do počítače. Hned vám ukáže, jak bude váš obrázek na obalu s vlastním potiskem vypadat. Umožňuje také drobné úpravy, kterými návrh obalu s vlastním potiskem doladíte. Malý tip, dejte si pozor na umístění otvorů pro kamery fotoparátu.

Účinný ochránce mobilu OPPO A9 (2020) i krásný dárek

Kryty s vlastním motivem na mobil jsou z kvalitních materiálů. Jsou vyrobeny v rozměrech telefonu OPPO A9 (2020). Proto na něm dobře sedí a spolehlivě jej chrání. Kryty s vlastním motivem na mobil jsou také úžasným dárkem. Každého vždy potěší dárek, do kterého dáte kus sama sebe. Trochu své kreativity a vlastního nápadu. Navíc dárky, které jsou aspoň trochu praktické neskončí někde v šuplíků. Na obalu s vlastním potiskem na mobil se můžete vyřádit. Potěšte maminku nebo babičku obalem s vlastním potiskem jejich vnoučat. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil OPPO A9 (2020) můžete na obal připsat i krátké věnování.

Chytrý telefon OPPO A9 (2020) s úžasným foťákem

Smartphone OPPO A9 (2020) má super výkonný hardware, velkou paměť a foťák se čtyřmi kamerami. To vše podporuje baterie s velkou kapacitou 5 000 mAh.