Navrhněte si vlastní pouzdro pro Oppo A53

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Potěšte kryty s vlastním motivem

Z vlastnoručně vyráběných dárků mívají lidé zpravidla velkou radost. Pokud je takový dárek navíc ještě užitečný, radost se násobí. Obal s vlastním potiskem tato pravidla beze zbytku naplňuje. Čas, který při jeho navrhování strávíte, se skoro ani nedá měřit s radostí, jakou bude jeho majitel prožívat pokaždé, když pohlédne na svůj chytrý telefon.

Začínáme…

Než se pustíte do navrhování, je důležité si spolehlivě ověřit, že skutečně jde o telefon OPPO A53. Nejde totiž jen o značku OPPO, velice důležitý je i konkrétní model. Každý telefon má trochu jiné rozmístění funkčních a ovládacích tlačítek i prvků a trochu jiné rozměry. Aby dárek skutečně způsobil dvojitou radost, o kterou nám jde především, musí telefonu dokonale padnout. Samotné navrhování pouzdra na mobil vám velmi usnadní jeho dokonalá replika. Na ní už všechny nezbytné výřezy jsou, takže správné umístění obrázku či obrázků bude hračka. Vybírat je můžete z paměti svého zařízení, z internetu či naší galerie, kterou jsme vám exkluzivně zpřístupnili. S dostatečným rozlišením vám také rádi pomůžeme. Pokud se budete snažit na obal nahrát obrázek v nedostatečném rozlišení, na horní liště se objeví upozornění a tento obrázek nahrát jednoduše nepůjde. Je to ta nejlepší pojistka pro kvalitní výsledek. Textové tlačítko můžete využít na připsání milého přání či vzkazu. Jeho použití je jen na vás. Před odesláním objednávky ještě upozorňujeme na tlačítko na spodní liště, kterým se upravuje barevnost pozadí. Všude tam, kam nezasahuje váš motiv, zůstává původní barva, my do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Proto je dobré barevnost těchto malých výsečí přizpůsobit pomocí tohoto tlačítka tak, aby odpovídala vašemu vybranému motivu.

Hurá do výroby

Jakmile budete s výsledkem spokojeni, jednoduše dokončete objednávku. My se obratem pustíme do vyrábění. Kryty na mobil, které nesou váš jedinečný rukopis, tiskneme stejnou technikou, jako obaly na mobily v naší nabídce. Kvalitou tisku i stálostí barev si proto můžete být jisti.