Navrhněte si vlastní pouzdro pro Oppo A5 (2020)

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal s vlastním potiskem na mobil OPPO A5 (2020)

Nemáte rádi tuctové věci? Rádi vystupujete z hlavního proudu? Obaly na mobil OPPO A5 (2020) s vlastním potiskem jsou pak ideální příležitostí. Sami si můžete navrhnout, jak bude potisk krytu s vlastním motivem vypadat. Je ve vašich rukou, co na něm bude. Můžete využít grafický program, domácí archiv fotek nebo požádat kamaráda o pomoc a připravit obrázek pro potisk obalu s vlastním potiskem. Připravený obrázek, který je v tiskové kvalitě, pak nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil OPPO A5 (2020). Aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil OPPO A5 (2020) najdete tady na stránce e-shopu Etuo.cz. Obrázek do ní nahrajte. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem uvidíte model obalu pro mobil OPPO A5 (2020) a jak na něm bude obrázek vypadat. Úpravami dolaďte návrh k maximální spokojenosti. Přidat můžete i krátký text.

Kvalitní ochrana mobilu OPPO A5 (2020) i prostor pro vaši kreativitu

Kryty s vlastním motivem na mobil OPPO A5 (2020) jsou jedinečným prostorem pro vaše sebevyjádření. Je to místo, které máte každý den na očích. A často je vidí i ostatní lidé. Můžete obal s vlastním potiskem využít a ukázat světu na čem právě pracujete nebo si z něj udělat soukromou nástěnku snů. V každém případě jsou obaly s vlastním potiskem na mobil OPPO A5 (2020) dobrými ochránci telefonu. Chrání jeho záda a knížkové kryty s vlastním motivem ochrání i obrazovku. Jsou z kvalitních materiálů. Potisk je také na velice vysoké úrovni. Nemusíte se bát jeho stírání nebo rychlého poškození odřením.

Chytrý telefon OPPO A5 (2020) za příznivé ceny

Smartphone OPPO A5 (2020) je určen pro méně náročnou klientelu, která potřebuje funkce chytrého telefonu za příznivou cenu. Do třídy ekonomickým mobilů ale přináší hlavní fotoaparát se třemi kamerami. Jedna z nich je dokonce ultra široká kamera Quad.