Navrhněte si vlastní pouzdro pro Oppo A1K

No search results

Kryty s vlastním motivem na mobil Oppo A1K

Obal s vlastním potiskem dodá i ekonomickému smartphonu Oppo A1K punc naprosté jedinečnosti. A nyní si můžete sami navrhnout, jak bude kryt s vlastním motivem na mobil Oppo A1K vypadat. Je to jednoduché a nezabere to příliš času. Potřebujete k tomu jen tři věci: nápad, trochu času a aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Oppo A1K. Nejtěžší je asi nápad, co na obalu s vlastním potiskem bude. Dobrým tipem jsou fotografie. Může to být fotka z dovolené, nebo portrét vašich dětí. Nebo si navrhněte vlastní grafiku ve stylu oblíbeného seriálu. Je to na vás. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Oppo A1K. Pozor na tiskovou kvalitu obrázku. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem uvidíte model obalu na mobil Oppo A1K a na něm váš obrázek. Pomocí úprav můžete návrh obalu s vlastním potiskem doladit.

Obal s vlastním potiskem na mobil Oppo A1K dává šanci se vyjádřit

Ukažte světu, co ve vás dřímá. Nenechávejte se svázat předtištěnými obaly na mobil Oppo A1K a navrhněte si váš vlastní a jedinečný kryt s vlastním motivem na mobil Oppo A1K. Obaly s vlastním potiskem jsou praktické a zároveň krásné. Kryty s vlastním motivem na mobil Oppo A1K jsou potištěny ve vysoké tiskové kvalitě. Znamená to, že se váš návrh nesmyje ani nepoškodí otíráním při používání mobilu Oppo A1K. Obal samotný je z velmi kvalitního a trvanlivého materiálu. Kryty s vlastním motivem na mobilu Oppo A1K dobře sedí, díky správným rozměrům, které kopírují rozměry mobilu Oppo A1K.

Ekonomický smartphone Oppo A1K s velkou baterií

Chytrý telefon Oppo A1K má poměrně příznivou cenovku. Odpovídá tomu i výbava telefonu. Nicméně každého uživatele smartphonu Oppo A1K potěší baterie s neobvykle velkou kapacitou 4 000 mAh. Ta slibuje poměrně solidní výdrž mobilu Oppo A1K.