CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Oppo A15

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vydrží i roky

Navrhnout kryty s vlastním motivem zabere jen pár minut. Radost, kterou udělají, může s trochou štěstí vydržet i roky. Obaly, které zdobí váš originální motiv, totiž vyrábíme stejně kvalitně, jako kryty na mobil v naší běžné nabídce. To už je pořádná porce argumentů, proč se do toho pustit, nemyslíte?

Jak na kryty s vlastním potiskem?

Před tím, než se pustíte do navrhování, je vždy dobré se znovu ujistit, že máte správně nejen značku telefonu, ale i příslušný model. Tentokrát jsme se zaměřili na telefon OPPO A15. Šablona, na kterou budete motiv navrhovat, tomuto telefonu přesně odpovídá. Zvlášť důležitá je v tomto případě zadní trojitá kamera, pro kterou je určený čtvercový výřez v levém horním rohu, a čtečka otisků prstů ve středu horní třetiny zad. Právě tyto výřezy budou klíčové pro správné umístění vašeho obrázku či obrázků. Pouzdra na mobil totiž mohou nést motivů i více. Kde je najdete, záleží jen na vás. Nabízí se například paměť vašeho fotoaparátu, internet, nebo naše obsáhlá galerie, kterou vám pro tento účel otvíráme. Jakmile budete s umístěním obrázků spokojeni, můžete přejít k textovému tlačítku a doprovodit obraz správnými slovy. Vybírat přitom můžete z velké spousty fontů, velikostí i barev písem. Před odesláním objednávky doporučujeme využít možností tlačítka na spodní liště a upravit barevnost pozadí. Tam, kam nezasahuje váš motiv, může zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme.

Ještě pár slov o výdrži

Telefon OPPO A15 opět znovu zamíchal karty v nižším ekonomickém segmentu. Za cenu okolo 4 000 Kč nabízí mimo jiné 4 230 mAh baterii, která by měla zvládnout až 16 hodin nepřetržitého přehrávání videí, či 6 hodin non stop hraní her. S výdrží navíc pomáhá úsporný noční režim. Telefon okouká vaši potřebu spánku a jakmile přijde jeho čas, přepne se do režimu úspory baterie. Šikovná funkce, viďte?