Navrhněte si vlastní pouzdro pro Oppo A12

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal na mobil OPPO A12 s vlastním potiskem, který si navrhnete vy sami

Je to pravda. Opravdu můžete mít obal na mobil OPPO A12 s fotografií z vašeho alba nebo s grafikou, kterou nakreslíte vy sami, třeba v oblíbeném grafickém programu. V e-shopu Etuo.cz máme místo pro tvořivé duše, které mají nejraději, když si věci vyrobí sami. Obal na mobil OPPO A12 sice musí vyrobit v továrně, ale potisk krytu si můžete vytvořit vy sami. A nemusíte kvůli tomu studovat grafickou školu. Stačí jen nápad, pár minut času a vlastní obrázek či fotka. Jakmile budete mít obrázek nachystaný, spusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil OPPO A12, která je zde na stránce e-shopu. Fotku (obrázek) vložte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil OPPO A12. Ukáže se vám návrh obalu na mobil OPPO A12 a na něm váš obrázek. Využijte možnosti dodatečných úprav a vylaďte potisk na mobil OPPO A12.

Unikátní obal pro telefon OPPO A12 s vaším obrázkem i spolehlivá ochrana

Kryty s vlastním motivem na mobil OPPO A12 jsou perfektním místem, kde můžete prezentovat vaši práci nebo ukázat své nejbližší. A navíc jsou naprosto jedinečné. Na obalu s vlastním potiskem mohou být různé věci. Záleží pouze na vás, vašem vkusu a třeba i momentální náladě. Někdo kryty s vlastním motivem na mobil OPPO A12 využívá jako foto rámeček, jiný tam má logo a prezentuje svou společnost. V každém případě můžete počítat s tím, že jsou obaly s vlastním potiskem mobilu OPPO A12 dobrými ochránci. Jsou vyrobeny s vysoce kvalitních materiálů a na mobilu OPPO A12 dobře sedí. Chrání ho tak před mechanickým poškozením těla mobilu OPPO A12, ale taky před nečistotami a prachem.

Smartphone OPPO A12

Čínský mobil OPPO A12 poskytuje v základu vše, co od chytrého mobilu očekáváme a za velmi příznivou cenu. Jak je ostatně u čínských mobilů zvykem.