Navrhněte si vlastní pouzdro pro Oppo

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Pevnější kryty pro váš OPPO smartphone

Koupili jste si telefon značky OPPO a nyní řešíte, jak jej ochránit před poškozením? Na výběr máte ze dvou možností, buď jej můžete opatřit obalem, jenž krom ochranné funkce, chránící jej před škrábanci, rýhami a prasklinami, může v případě, že si zakoupíte obal s vlastním potiskem, plnit i roli estetickou. Váš telefon značky OPPO bude navíc v takovémto vámi navrženém krytu zcela jedinečný a unikátní. Na obal si pak můžete například umístit fotku vašeho syna či domácího mazlíčka. Fantazii se v tomto případě meze nekladou. Druhou možnost pak představují kryty, které se vyznačují větší pevností, než tomu bylo v případě obalů, tudíž jsou logicky i více odolné při pádu telefonu na zem. Nicméně ani v případě krytů nemusíte být ochuzeni o stylové a designové kousky, neboť v nabídce našeho e-shopu naleznete i kryty s vlastním motivem na OPPO telefony, jež z vašeho telefonu udělají nezaměnitelný kus.

Proč používat ochranné příslušenství pro telefony OPPO?

Jak již bylo zmiňováno kryty na mobil OPPO jsou skvělým ochranným a estetickým doplňkem vašeho telefonu, který vám v konečném důsledku může ušetřit spoustu peněz, jež byste jinak museli vynakládat za drahé servisní opravy poškozených částí telefonu. Krom vzhledových a ekonomických důvodů může být dalším argumentem pro pořízení ochranného příslušenství pro telefony OPPO to, že telefony se lépe s kryty a obaly drží a tolik nekloužou v ruce. Obaly a kryty chrání primárně zadní část telefonu, pokud byste chtěli, aby byl telefon chráněn i z přední strany, tak si můžete pořídit pouzdra na mobil, jež přesně tuto možnost nabízí.

OPPO - pátý největší výrobce telefonů na světě

Čínská firma OPPO, specializující se především právě na výrobu mobilních telefonů, byla založena v roce 2001 a aktuálně jí patří páté místo mezi výrobci mobilů na světě, co se produkce týče. Přesto je v České republice tato společnost téměř neznámá, to se však v loňském roce 2018 rozhodla změnit a začala nabízet telefony i pro české zákazníky. Jestli se jí podaří uspět i na našem trhu, ukáže až čas.