Navrhněte si vlastní pouzdro pro OnePlus Nord N100 

(Počet produktů: 2)
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
OnePlus Nord N100 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Navrhnout kryt FLEXmat Case

OnePlus Nord N100 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
OnePlus Nord N100 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - černá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

OnePlus Nord N100 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - černá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Darujte sobě nebo blízkým kryty s vlastním potiskem

Jste vy nebo někdo z vašich blízkých majitelem telefonu OnePlus Nord N100 a chcete pro něj vytvořit jedinečný kryt, jaký nebude mít nikdo jiný na celém světě? Potom jste tu správně. V naší kreativní dílně můžete takové pouzdro vytvořit za pár okamžiků. Vše funguje velmi jednoduše, intuitivně a navíc online. Kvůli navrhování proto nemusíte stahovat žádnou aplikaci a zbytečně tak zabírat kapacitu paměti vašeho zařízení.

Jak na to

Začít doporučujeme od obrázku či obrázků. Nahrajte je na plochu, která přesně odpovídá telefonu OnePlus Nord N100 a to do všech detailů, jako je výřez pro zadní trojitou kameru či čtečku otisků prstů. Využít můžete paměť svého zařízení, internet nebo naši galerii, kterou jsme vám exkluzivně zpřístupnili. Vaše jedinečné kryty na mobil můžete doplnit také vhodnými slovy. K tomu slouží textové tlačítko na levé liště. Vybírat můžete z celé řady fontů, barev i velikostí písma. Před dokončení objednávky ještě doporučujeme zkontrolovat barevnost pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv či motivy, tam může zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Pouzdra na mobil s vlastním motivem tiskneme tak, jak nám je odešlete. Technika, kterou přitom používáme, je stejná jako u obalů v naší nabídce. Výslednou kvalitou, co se týče barev i stálosti tisku, si proto můžete být jistí.

Baterie to jistí

Hlavním lákadlem telefonu OnePlus Nord N100 je beze sporu 90Hz displej. Přechod mezi jednotlivými aplikacemi či zkrátka obrázky bude proto výjimečně plynulý. Vysoká rychlost displeje může však mít neblahý vliv na výdrž baterie. Výrobce tomuto problému předešel a telefon OnePlus Nord N100 vybavil baterií s kapacitou 5 000 mAh. Plynulý a rychlý displej si proto můžete užívat bez ohledu na spotřebu baterie. Ta totiž vydrží déle než u většiny zařízení nižší střední ekonomické třídy.