Navrhněte si vlastní pouzdro pro OnePlus Nord N10 5G

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Pro příznivce originality

Kdo si za svého chytrého pomocníka zvolil OnePlus Nord N10 5G, ten jistě bude příznivcem originality. Záda telefonu zdobí unikátní grafický prvek, na kterém modrá přechází v černou. Výrobce ho nazval poeticky „půlnoční led“. Vám se teď nabízí možnost povýšit původní grafiku na novou úroveň. Také pro tento telefon můžete za pár okamžiků navrhnout kryt s vlastním potiskem. Vaše navrhování velmi usnadní fakt, že plocha, na kterou budete svůj návrh umisťovat, je vaším budoucím obalem. Veškeré otvory pro funkční i ovládací prvky, včetně zadní čtverné kamery či čtečky otisků prstů, jsou přesně na svém místě.

Vyrobit kryty na mobil není žádná věda

Začít vám doporučujeme od obrázku či obrázků. Nejčastěji přitom lidé volí paměť svého telefonu, typicky fotoaparát. Použít však můžete jakýkoli obrázek, který najdete na internetu, tedy pokud bude mít správné rozlišení, anebo naši obsáhlou galerii, kterou jsme vám exkluzivně zpřístupnili. K tomu slouží konkrétní tlačítko na levé podélné liště. Textové tlačítko je velmi oblíbené, pokud mají kryty s vlastním motivem sloužit jako dárek. Vybírat můžete z celé řady fontů, barev i velikostí písma. Před odesláním objednávky ještě doporučujeme zkontrolovat umístění motivu. Pokud na některém místě vykukuje původní barva, můžete ji jednoduše přizpůsobit vašemu motivu pomocí tlačítka na spodní liště. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Kryty na mobil OnePlus Nord N10 5G s vaším unikátním rukopisem tiskneme tak, jak nám je odešlete. Jak vidíte sami, navrhování pouzdra na mobil není žádná věda. Za pár okamžiků to svede každý. Výsledkem bude funkční doplněk, který bude vám či vašim blízkým přinášet radost každý den.

Aby vaše kamera zůstala chráněná

Jedním z taháků telefonu OnePlus Nord N10 5G je bez pochyby zadní čtverná kamera se 64Mpx hlavní čočkou. Ta si k ruce přibírá ještě 8, 2 a 2 Mpx čoček specializovaných na ultra široký pohled, makro a hloubku. Díky kvalitnímu obalu na mobil OnePlus Nord N10 5G z dílny etuo.cz získá zadní kamera náležitou ochranu, kterou si zaslouží.