CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro OnePlus 8T

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Darujte radost

Kryty na mobil jsou čím dál oblíbenější jako dárek. Stačí si pohlídat model a značku zařízení a za pár korun můžete dát svým blízkým dárek, se kterým si na vás vzpomenou, kdykoli vezmou svůj telefon do rukou. A to může být za jediný den mnohokrát. Pouzdra na mobil z naší nabídky mají v popisu práce dělat svým majitelům radost. Ještě větší však vyvoláte, pokud své rodině či přátelům vyrobíte originální kryt s vlastním potiskem.

Jak na to?

Postup je u všech telefonů stejný. Tentokrát si jej vysvětlíme u novinky OnePlus 8T. V první řadě to chce dobrý námět. Ten můžete najít v paměti svého zařízení, inspirovat se na internetu nebo využít naší obsáhlé galerie. Kryty s vlastním motivem pro telefon OnePlus 8T máme perfektně předpřipravené. Plocha, kterou vidíte před sebou svými rozměry i rozvržením jednotlivých výřezů tomuto telefonu zcela odpovídá. Při nahrávání obrázku či obrázků proto vždy získáte představu, jak bude výsledný obal vypadat. Textové tlačítko umožní přidat na obal vhodná slova. To se u dárku vždycky hodí a to, i když jste tím obdarovaným vy sami. Tlačítko na spodní liště umožňuje doladit pozadí. Tam, kde pozadí nezměníte, zůstane původní barva, tedy pokud obrázek dokonale nevykrývá 100 % plochy. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak je odsouhlasíte.

OnePlus 8T jako žádný jiný

Telefony od čínské značky OnePlus se začaly masově šířit po světě teprve v roce 2018. Díky velkoryse nastavené cenové politice se jim však na trhu daří. Kvalitní výbavu za takové peníze si zkrátka nejde nechat ujít. Pokud chcete získat opravdovou jistotu, že si svůj telefon nespletete s nikým jiným, třeba se Samsungem S20, který se stal nezamýšlenou předlohou telefonu OnePlus 8T, pořiďte si pro něj kryt s vlastním potiskem. Takový totiž bude na světě vždy jen jeden (tedy pokud si jich nenecháte vyrobit víc).