Navrhněte si vlastní pouzdro pro OnePlus 7T Pro

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si zcela jedinečný obal na mobil OnePlus 7T Pro s vlastním potiskem

Není potřeba kráčet s davem a vybírat si obal na mobil OnePlus 7T Pro, který tak nějak není to pravé ořechové. Pro smartphone OnePlus 7T Pro si můžete vytvořit zcela unikátní obal s vlastním potiskem. Nepotřebujete k tomu nic zvláštního, jen nápad a chvilku času. A také aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil OnePlus 7T Pro. Ale tu najdete tady na stránce e-shopu. Pro inspiraci můžete jít třeba na náš Instagram Etuo.cz. Jsou tam velmi povedené návrhy obalů s vlastním potiskem. Připravený obrázek, pozor musí mít tiskovou kvalitu, nahrajte přímo do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil OnePlus 7T Pro. Aplikace umožňuje ještě dodatečné úpravy. Což se hodí třeba pro vycentrování motivu nebo pro to, abychom si pohlídali, že nám otvor pro kamery fotoaparátu nezničí celý nápad. Jakmile budete spokojeni, můžete ještě připsat text a následně návrh odeslat k tisku.

Jedinečný a účinný ochránce mobilu OnePlus 7T Pro

Obal s vlastním potiskem na mobil OnePlus 7T Pro je krásným prostorem pro vaše kreativní vyjádření. Můžete na něm ukázat své sny, krásnou rodinu, ale také propagovat projekt, na kterém pracujete. A hlavně, co na obalu s vlastním potiskem na mobil OnePlus 7T Pro bude, je jen ve vašich rukou. V každém případě si můžete být jisti, že spolu s kreativním prostorem získáváte také účinného ochránce mobilu OnePlus 7T Pro. Obaly jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Dbáme na to, aby kopírovaly tvar a rozměry mobilu OnePlus 7T Pro. Díky tomu na telefonu OnePlus 7T Pro dobře sedí, nepadají a chrání ho před mechanickým poškozením.

Chytrý telefon OnePlus 7T Pro

Smartphone OnePlus 7T Pro má skvělý výkon, výborný hlavní fotoaparát s maximálním rozlišením 48 MPx i velkou základní paměť. Zaujme i vysouvací modul pro selfie kamerku.