Navrhněte si vlastní pouzdro pro OnePlus 7 Pro

No search results

Kryty s vlastním motivem pro One Plus 7 Pro

Víte, že můžete mít obal na mobil One Plus 7 Pro s vlastním potiskem? S obalem, který nemá nikdo jiný? A že to jde jednoduše zařídit? Stačí jen trocha fantazie a pár minut času pohrát si s aplikací pro kryty s vlastním motivem přímo zde na stránkách e-shopu Etuo.cz. Připravte si motiv, který byste rádi měli na obalu na mobilu One Plus 7 Pro. Může to být fotka milovaného místa, přítelkyně nebo třeba zvířecího mazlíčka. Můžete si vytvořit vlastní grafiku. Fantazii meze neklademe. Pro inspiraci můžete jít na Instagram Etuo.cz, kde najdete povedené návrhy potisků. Obrázek nahrajete do aplikace pro kryty s vlastní motivem na mobil One Plus 7 Pro. Návrh vylaďte ke spokojenosti, přidejte třeba krátký text a odešlete k potisku.

Mít své sny na očích nebo aspoň na krytu na mobil One Plus 7 Pro

Kryty s vlastním motivem na mobil One Plus 7 Pro jsou místem pro vaše sebevyjádření, ale také mohou být prostorem pro vyjádření vašich snů. Malou nástěnkou snů, kterou uvidíte každý den. Pokaždé když zvednete telefon One Plus 7 Pro uvidíte, svůj životní cíl. Kryty s vlastním motivem na mobil One Plus 7 Pro vám tak pomohou posunout se v životě zase o kousek dál. Kromě samozřejmě ochrání telefon One Plus 7 Pro před nebezpečím z okolí. Zabezpečí telefon před oděrkami i nečistotami. Potisk je ve vysoké kvalit ě a dlouho vydrží.

Velký displej a vysouvací konstrukce - One Plus 7 Pro

Smartphone One Plus 7 Pro patří k modelům s moderním bezrámečkovým designem. Selfie kamera je ukryta ve vysouvacím mechanismu. Nic tak neruší velkou obrazovku telefonu a dokonalý požitek z ní. Čtečka otisků prstů je součástí displeje. Verze mobilu One Plus 7 Pro slibuje větší velikost, výkonnější výbavu a skvělý fotoaparát. Procesor Qualcomm Snapdragon 855 podporuje 10 GB RAM.