Navrhněte si vlastní pouzdro pro OnePlus 7

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Unikátní obal na mobil One Plus 7

Ano, skutečně můžete mít zcela jedinečný obal na mobil One Plus 7 s vlastním potiskem. Kryty s vlastním motivem jsou zcela podle vašeho návrhu. Vy určujete, co bude na obalu na mobil One Plus 7 s vlastním potiskem. Stačí jen mít nápad a obrázek, co se vám líbí. Může to být fotka vysněného dovolenkového místa, obrázek vašich dětí nebo vlastní koláž. Výběr motivu je jen na vaší fantazii. Inspiraci najdete na Instagramu Etuo.cz. Aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil One Plus 7 je zde na stránkách e-shopu. Připravený obrázek nahrajte do aplikace. Okamžitě uvidíte, jak bude obal vypadat a můžete ho doupravit. Jde přidat i krátký text. Třeba věnování nebo motto.

Touha odlišit se - One Plus 7

Kryty s vlastním motivem pro mobil One Plus 7 poskytují unikátní prostor pro vaše sebevyjádření. Je to možnost, jak vystoupit z davu ostatních majitelů mobilních telefonů. Jak učinit právě váš smartphone One Plus 7 tím jedinečným. Můžete mít na obalu s vlastním potiskem obrázek vašich blízkých nebo si z něj udělat vision board. Zcela jednoduše se kryty s vlastním motivem mohou stát prostředkem pro plnění životních snů a cílů. Kryty s vlastním motivem jsou ale také zcela funkčním ochranou telefonu One Plus 7. Poskytují plnou ochranu před drobnými nehodami, škrábanci a nečistotami. Potisk krytu s vlastním motivem na mobil One Plus 7 je ve vysoké kvalitě. Je plně otěru a oděru odolný.

One Plus 7: Bezrámečkový smartphone s výřezem

Mobil One Plus 7 je bezrámečkový, prostor pro selfie kamerku je zajištěn výřezem v obrazovce. Displej má úctyhodných 6,41 palce. O výkon telefonu One Plus 7 se stará osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 855 a 6 či 8 GB RAM. Má skvělý duální fotoaparát a selfie kameru s vysokým rozlišením. Čtečka otisků prstů je umístěná v displeji telefonu. Baterie má 3 700 mAh a podporuje rychlonabíjení.