Navrhněte si vlastní pouzdro pro Nokia 8.1

No search results

Vytvořte si obal na mobil Nokia 8.1 podle svého

Buďte věrni svému stylu. Nenechte se svázat konvencemi. Navrhněte si svůj obal s vlastním potiskem na mobil Nokia 8.1, který nebude mít nikdo jiný na světě. V našem e-shopu etuo.cz myslíme i na ty uživatele mobilních telefonů, kteří mají svůj jedinečný vkus a nechtějí z něj slevovat. A to ani u obalu na telefon. Je to tak v pořádku. Proč by také měli. Připravili jsme proto aplikaci pro kryty s vlastním motivem, kde si sami vytvoříte návrh potisku obalu na telefon Nokia 8.1. Pro potištění můžete zvolit kvalitní silikonové zadní kryty na mobil nebo flipová či knížková pouzdra, která chrání i citlivý dotykový displej. Potisk je prováděn ve špičkové kvalitě. Je plně otěru i oděru odolný. Fotografie vypadají na obalu na telefon Nokia 8.1 naprosto luxusně.

Pouzdra s grafickou pro Nokia 8.1

A jak na to? Připravte si oblíbenou fotografii nebo navrhněte zcela vlastní grafiku. Otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem, vyberte typ obalu na mobil Nokia 8.1 a nahrajte připravený obrázek. Pozor, ten musí být v co nejvyšší kvalitě, aby výsledný tisk vypadal dobře. Ihned uvidíte, jak bude potištěný obal na mobil Nokia 8.1 vypadat. S návrhem můžete dále pracovat. Zkuste třeba změnit pozici obrázku nebo jeho velikost tak, aby hlavní motiv vynikl. Do návrhu můžete přidat i krátký text. Jaký? Co třeba svou přezdívku, životní motto nebo můžete napsat i věnování. Obaly na mobily Nokia 8.1 s vlastním motivem jsou totiž skvělým dárkem pro vaše blízké. Jste s návrhem spokojeni? Odešlete objednávku a těšte se na potištěný obal. Ten odešleme do 24 hodin po potištění na vámi zadanou adresu.

Mobil Nokia 8.1 - informace o modelu

Smartphone Nokia 8.1 je horkou novinkou sklonku roku 2018. Výrobce se soustředil na obraz smartphonu a vybavení fotoaparátu. To je opravdu luxusní. Selfie kamera Nokia 8.1 má úctyhodných 20 MPx a slibuje dokonalé selfie snímky i v horších světelných podmínkách. Snímky mobil Nokia 8.1 zpracovává pomocí umělé inteligence.