Navrhněte si vlastní pouzdro pro Nokia 7.3 

(Počet produktů: 1)
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Sale
Nokia 7.3 - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá

Navrhnout kryt Soft Flex

Nokia 7.3 - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá

Akční cena 569 Kč Běžná cena 669 Kč
 

Dvojitý výzva

Vytvořit kryt s vlastním motivem je výzva sama o sobě. Telefon Nokia 7.3 k němu přidává ještě druhou. Ta je dána jeho proporcemi. Jen málokterá pouzdra na mobil disponují hned třemi otvory na zádech. Tento telefon však ano. Kromě velkého kruhového výřezu pro čtvernou kameru musí mít na zádech umístěný také výřez pro blesk a navíc ještě pro čtečku otisků prstů. Pokud však můžeme soudit podle dosavadních objednávek, s těmito výzvami si jistě hravě poradíte.

Kryty s vlastním motivem snadno a lehce

Pokud ještě nemáte žádné zkušenosti s navrhováním krytů s vlastním potiskem a přemýšlíte, zda to zvládnete, můžeme vás uklidnit. V naší dílně na jejich tvorbu se snadno zorientujete i bez jakéhokoli vysvětlování. Všechna tlačítka jsou srozumitelně nazvaná, stačí je využívat podle potřeby. Vzhledem k tomu, že obal, na který navrhujete, přesně odpovídá telefonu Nokia 7.3, získáte velmi dobrou představu o tom, jak bude výsledek vypadat. Poté, co na něj nanesete vhodné obrázky či obrázek, přidáte případně správná slova a vše natočíte, zvětšíte či zmenšíte tak, aby to vypadalo co nejlépe, doporučujeme ještě využít tlačítka na spodní liště, kterým se upravuje barevnost pozadí. Tam, kam nezasahuje váš motiv, může zůstat původní barva. My vaše návrhy nijak neupravujeme, Vaše originální kryty na mobil tiskneme je tak, jak nám je pošlete. Technika, kterou přitom využíváme, je totožná jako u obalů na mobil v naší nabídce. Kvalitou i stálostí barev si proto můžete být jisti.

Děláte to pro sebe

V minulosti měl telefon Nokia téměř každý. Zaměnit přístroj s někým jiným bylo proto vcelku běžné. Dnes je sice nabídka telefonů tak široká, že splést si ho je téměř vyloučené, přesto však stojí za to investovat pár korun a vybavit svůj přístroj obalem, jaký nemá nikdo jiný na celém světě. Důvod je jednoduchý: pouze vy dokážete navrhnout takový obal, který vás plně vystihne a na který se budete s radostí dívat každý den.