Navrhněte si vlastní pouzdro pro Nokia 7.2

No search results

Netradiční obal s vlastním potiskem na mobil Nokia 7.2

Je na čase skoncovat s kompromisy. Chcete mít unikátní obal na mobil Nokia 7.2, který nemá nikdo jiný? Ne jen nikdo jiný ze známých, ale obal na mobil s vlastním potiskem, který nemá nikdo jiný na světě. Víme, jak to zařídit. Chce to váš nápad, chvilku času a aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Nokia 7.2. Aplikaci pro kryty s vlastním motivem dodáme my, pro nápad můžete na instagram Etuo.cz, ale čas si musíte udělat sami. A co dávají na kryty s vlastním motivem ostatní? Často to jsou fotky rodinných příslušníků nebo mazlíků, někdy loga projektů nebo vysněná místa. Nicméně spousta klientů je kreativních a design pro kryty s vlastním motivem dělá opravdu s citem pro design. Jakmile máte obrázek, stačí už jen nahrát jej do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Nokia 7.2 a doupravit. Pozor hlavně na otvory pro foťák.

Kvalitní materiál a top potisk pro kryty s vlastním motivem na mobil Nokia 7.2

Obaly na mobil Nokia 7.2 s vlastním potiskem jsou z vysoce kvalitních materiálů od prověřených dodavatelů. Na mobilu Nokia 7.2 dobře sedí, protože jsou při výrobě respektovány rozměry a tvar modelu chytrého telefonu. Je to důležité. Jen tak může být obal s vlastním potiskem pro mobil Nokia 7.2 dobrou ochranou. Potisk děláme ve vysoké kvalitě. Nemusíte se tak bát, že by se časem z obalu otřel nebo vymyl. A samozřejmě kryty s vlastním motivem na mobil Nokia 7.2 mají všechny potřebné otvory na správných místech a v ideálních velikostech. Nic nebrání focení ani poslouchání hudby nebo třeba připojení nabíječky.

Smartphone Nokia 7.2

Telefon Nokia 7.2 patří ke klasice střední třídy většinou své výbavy. Nicméně výjimečný je fotoaparát mobilu Nokia 7.2. Snímače foťáku pocházejí z dílny Carl Zeiss, což je velké lákadlo. Foťák je navíc vybaven umělou inteligencí.