Navrhněte si vlastní pouzdro pro Nokia 5.3 

(Počet produktů: 1)
Řazení: 
Pozice
Název produktu
Cena
Vytvořeno v
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model zařízení
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Nokia 5.3 - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Navrhnout kryt Wallet Book

Nokia 5.3 - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 654 Kč Běžná cena 769 Kč
 

Objevte svět unikátních obalů s vlastním potiskem na mobil Nokia 5.3

Už nemusíte dělat žádné kompromisy. Nemusíte přemýšlet, který z obalů na mobil Nokia 5.3, a že jich v Etuo.cz je, by vám nejlépe vyhovoval. Jednoduše si navrhněte vlastní obal na mobil Nokia 5.3. Krásný obal s vlastním potiskem, který nebude mít nikdo jiný na světě. Co pro to máte udělat? Nejdřív musíte vymyslet, co na obalu s vlastním potiskem budete mít. Možností je spousta. Umíte to s grafickým programem? Super, vytvořte si vlastní grafiku. Potřebujete propagovat vlastní projekt. Jasně, není problém vytvořit kryt s vlastním motivem na mobil Nokia 5.3, který bude zahrnovat třeba logo projektu. Chcete mít u sebe své děti? Najděte jejich fotku. A takhle bychom mohli pokračovat stále dál. Připravený obrázek či fotku nahrajte do aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Nokia 5.3. Tu najdete tady na stránce Etuo.cz. V aplikaci návrh vylaďte. Přidejte třeba text, pozadí, upravte pozici obrázku.

Kryty s vlastním motivem na mobil Nokia 5.3 jsou krásné na pohled a velmi praktické

To, že budete mít jedinečný kryt s vlastním motivem na mobil Nokia 5.3 je už jisté. Je to skvělé místo, na kterém se můžete skutečně vyřádit. Můžete ho ale využít i jako krásný dárek pro vaše blízké. Kterou babičku by nepotěšil kryt s vlastním motivem na mobil Nokia 5.3, na kterém bude mít natištěná vnoučata. Všechny obaly s vlastním potiskem Nokia 5.3 jsou ale také velmi praktické. Spolehlivě ochrání tělo telefonu Nokia 5.3 před mechanickým poškozením. Mají správný tvar a všechny potřebné otvory na patřičných místech, takže udělají mobilu Nokia 5.3 dobrou službu. Navíc se obaly s vlastním potiskem na mobil Nokia 5.3 dobře čistí. Stačí jen vlhký hadřík a pár minutek na vyschnutí.

Chytrý mobil Nokia 5.3

Telefon Nokia 5.3 není žádnou technologickou bombou, ale spíše poctivým pracantem se skvělým foťákem a novým Androidem 10.