CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Nokia 4.2

No search results

Vytvořte si obal na mobil Nokia 4.2 podle svého

Držíte zbrusu nový mobilní telefon Nokia 4.2 ve svých rukách? Jste nadšeni z jeho dokonalého vzhledu, skvělých aplikací a rychlého výkonu? Už se doslova vidíte, jak s ním budete nadšeně vytvářet Stories na sociální sítě a chlubit se s ním známým a přátelům? Pak na chvíli zadržte. Tato chvíle opojení totiž může kdykoliv skončit. Stačí jedno malé zaškobrtnutí a vaše zbrusu nová Nokia 4.2 bude na vyhození. Ochraňte ji proto s pouzdrem na mobil.

Pouzdra s grafickou pro Nokia 4.2

Nokia 4.2 je skvělý smartphone, který by byla obrovská škoda vyhodit hned po prvním použití. Co takhle ji tedy zahalit do krytu s vlastním motivem?! Na kryt si můžete nechat potisknout doslova cokoliv. Že na sociálních sítích zažíváte v posledních měsících jistou formu cenzury? Že nemůžete zveřejňovat úplně vše, co se vám zlíbí? Pak o obalech na mobil Nokia 4.2 to neplatí. Na svou Nokii 4.2 si můžete dát, co jen budete chtít. Svého miláčka, domácího mazlíka, svou ratolest, fotografii své rodiny, vysněnou dovolenkovou destinaci, vlastní grafiku nebo třeba vlastnoručně nakreslený obraz. To všechno může zdobit kryt na mobil Nokia s vlastním potiskem. Nejste ničím limitováni, nejste ničím omezeni.

Co přináší Nokia 4.2

Pokud jste již hrdými majiteli mobilního telefonu Nokia 4.2, tak vám jej nejspíš nemusíme blíže představovat. Vypíchneme jen nejdůležitější parametry. 5.71" TFT LCD 1520x720 HD+, procesor Qualcomm Snapdragon 439, RAM 3 GB, interní paměť 32 GB, MicroSD až 400 GB, fotoaparát zadní 13 Mpx + 2 Mpx, fotoaparát přední 8 Mpx, LTE, MicroUSB, OTG, čtečka otisku prstů, Dual SIM, baterie 3000 mAh, Android 9.0. Tento telefon má zkrátka všechno, co od dnešních smartphonů očekáváte. Byla by proto obrovská škoda, kdyby se mu něco stalo, kdyby se vám poškrábal, anebo kdyby se zcela rozbil. Ochraňte jej proto s kryty s vlastním motivem a zabraňte podobným nehodám.