Navrhněte si vlastní pouzdro pro Nokia 3.4 

(Počet produktů: 4)
Řazení: 
Pozice
Název produktu
Cena
Vytvořeno v
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model zařízení
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Nokia 3.4 - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Navrhnout kryt Wallet Book

Nokia 3.4 - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 654 Kč Běžná cena 769 Kč
Nokia 3.4 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Nokia 3.4 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
Nokia 3.4 - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Soft Flex

Nokia 3.4 - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá

Akční cena 569 Kč Běžná cena 669 Kč
Sale
Nokia 3.4 - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - námořnická modř DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Soft Flex

Nokia 3.4 - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - námořnická modř

Akční cena 569 Kč Běžná cena 669 Kč
 

Kryty na mobil, se kterými se blýsknete

Co očekáváte od svého pouzdra na mobil Nokia 3.4? Že bude spolehlivě sloužit? Že ochrání váš přístroj i v případě pádu? Že bude naprosto jedinečné? Pokud všechno z toho, potom jste tu správně. Také pro telefon Nokia 3.4 nově nabízíme možnost vytvořit si kryt s vlastním potiskem. Váš chytrý telefon díky tomu získá obal, který ho zajistí proti oděrkám, škrábancům, špíně, pádům i většiny jiných mechanických poškození. Navíc ho bude zdobit motiv, jaký nemá nikdo jiný na celém světě. Takovou šanci se blýsknout a zároveň udělat něco správného pro svůj telefon, nabízí vaše etuo.cz.

S jednoduchým návrhem to zvládne každý

Vyrobit si kryty s vlastním motivem je velmi jednoduché. Začít doporučujeme vybraným motivem či motivy. Najít je můžete v paměti svého zařízení, na internetu nebo v naší obsáhlé galerii, kterou vám pro tyto účely zpřístupňujeme. Obrázek či obrázky můžete různě natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud si nebudete jisti, že na obalu vypadají co nejlépe. Vaši tvůrčí činnost vám velmi zjednodušuje fakt, že plocha, na kterou svůj motiv či motivy umisťujete, přesně odpovídá telefonu Nokia 3.4. Na svém místě jsou nejen všechny boční výřezy pro funkční a ovládací tlačítka a prvky, ale především poměrně masivní otvor pro zadní trojitou kameru a čtečku otisků prstů. Ve druhém kroku můžete zvážit využití textového tlačítka. Velmi oblíbené je v případě, že obal plánujete jako dárek. Před odesláním objednávky vám ještě doporučujeme zkontrolovat detaily. Tam, kam nezasahuje váš motiv či motivy, může zůstat původní barva. My vaše návrhy nijak nepozměňujeme. Obaly na mobil podle vašeho návrhu tiskneme tak, jak nám je odešlete.

Společně za lepší výdrž

Finská Nokia se znovu snaží navázat na svůj někdejší úspěch, tentokrát s dotykovými telefony. Klíčovou vlastností jejich nejslavnějších tlačítkových modelů byla výdrž a to jak baterie, tak samotného telefonu. S baterií vám v případě Nokie 3.4 bude pomáhat 4 000 mAh. S obalem vaše etuo.cz.