Navrhněte si vlastní pouzdro pro Nokia 3.2 

(Počet produktů: 1)
Řazení: 
Pozice
Název produktu
Cena
Vytvořeno v
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model zařízení
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Nokia 3.2 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Nokia 3.2 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Vytvořte si obal na mobil Nokia 3.2 podle svého

Už do této chvíle si mobilní telefon Nokia 3.2 zakoupilo a oblíbilo tisíce spokojených uživatelů. Každý z nich si užívá jeho funkcí, kvalitního displeje i skvělých možností. Neštěstí ovšem bohužel nechodí po horách, nýbrž po lidech. Stačí mikrosekunda nepozornosti. Ani nestačíte zareagovat. A najednou už v rukách nedržíte krásný, výkonný stroj, ale poničenou kraksnu, kterou můžete leda tak vyhodit do koše. Škrábance, rýhy, vrypy, odřeniny. To všechno může doslova ze vteřiny na vteřinu zničit jinak dokonalý mobilní telefon, jakým je Nokia 3.2. Předcházejte proto takovým situacím s krytem na mobil.

Kryty s grafikou na mobil Nokia 3.2

Kryty na mobil Nokia přináší nepřeberné množství možností. Hlava nad tím přechází, čím vším můžete ochránit svůj mobilní telefon. A nejedná se jen o nejrůznější barvy, ale i nekonečné množství potisků. Na svou Nokii 3.2 si totiž můžete dát jakýkoliv vlastní potisk. Kryty s vlastním motivem už nejsou výsadou pouze bohatých lidí, ale všech. Jedná se o velice levnou záležitost, kterou si mohou dovolit doslova všichni. Stačí se jen zamyslet, co bude vašim vlastním potiskem. Fantazii se meze nekladou, a tak je potřeba skutečně pořádně popřemýšlet. Pouzdro na mobil pak může představovat dokonalý odraz vaší osobnosti.

Jaká je Nokia 3.2

Nokia 3.2 je snad vším, jen ne nekvalitním nebo snad nevýkonným smartphonem. Nokia 3.2 doplňuje nabídku trojkové řady a míří spíše do nižší třídy. Chytrému telefonu Nokia 3.2 vévodí působivý HD+ displej s úhlopříčkou 6.26" s širokoúhlým poměrem stran 19:9. Baterie telefonu Nokia 3.2 vydrží až 2 dny na jediné nabití. Je vybavena umělou inteligencí, která se učí, jak svůj telefon používáte. O výkon se stará čtyřjádrový procesor Snapdragon 429 doplněný o 2/3GB RAM. Funkce rozpoznání obličeje s pokročilou umělou inteligencí s detekcí otevřených očí umožní pomocí přední kamery telefon odemknout do 2 vteřin. Zajímavost Nokie 3.2 najdete na pravém boku telefonu. V odemykacím tlačítku je totiž ukrytá dioda. Tlačítko tak po obvodu svítí, a dokáže tak informovat o zmeškaných událostech.