CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Nokia 2.3

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kryty s vlastním motivem na telefon Nokia 2.3

Kryty na mobil míváme stále na očích. Výběr správného designu bychom rozhodně neměli podceňovat. Když si dobře vyberete, může vám pohled na telefon přinášet radost každý den. Vaše Etuo.cz se vám snaží vyjít vstříc. Pro telefon Nokia 2.3 jsme navrhli celou řadu obalů v nejrůznějším provedení. Pokud však máte od svého pouzdra na mobil konkrétní očekávání, i na to jsme připraveni. Za pár okamžiků si můžete navrhnout kryty s vlastním potiskem, které jsou pro telefon Nokia 2.3 jako dělané.

Jak na to?

Navrhnout vlastní obal na mobil svede každý. Nástroj, který jsme na jeho výrobu připravili, funguje jednoduše a velmi intuitivně. Bílá plocha, kterou vidíte před sebou, svými rozměry a uspořádáním přesně odpovídá telefonu Nokia 2.3. Stačí, když na ni z paměti svého zařízení, například z fotek nebo z internetu, nahrajete jeden či více motivů. Natočte je, zvětšete či zmenšete tak, jak vám to vyhovuje. Obraz můžete doplnit textem, je to jen na vás. Oblíbené je to zvlášť v případě, že obal plánujete jako dárek pro někoho z blízkých. Tlačítkem na spodní liště můžete upravit barevnost pozadí, pokud někde vykukuje. Pokud pozadí neupravíte, zůstane na něm původní bílá. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak přijdou. Technologii přitom využíváme stejnou, jako při výrobě obalů na mobil v naší nabídce. Stálostí barev a kvalitou tisku si můžete být jistí.

Další úspěch finského hráče

Ještě před pár lety to vypadalo, že značka Nokia má nejlepší roky za sebou. Po několikeré změně majitele se Nokia opět dostala do finských rukou. Výrobce HMD Global se od té doby snaží vrátit telefony značky Nokia zpátky na výsluní. O tom, zda mu to vyjde, můžete rozhodnout i vy. Stačí, když při výběru příštího smartphonu vsadíte právě na tuto značku. Vzhledem ke kvalitní výbavě a dobrému zázemí je to celkem sázka na jistotu.