Navrhněte si vlastní pouzdro pro Nokia 2.2

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal na mobil Nokia 2.2 s vlastní fotkou

Možná vám to zní trochu jako pohádka, ale obal na mobil Nokia 2.2 skutečně můžete mít s vaší fotografií nebo s jakýmkoliv jiným obrázkem. V e-shopu Etuo.cz máte možnost nechat si vyrobit kryty s vlastním motivem i pro telefon Nokia 2.2. Postup je velice snadný. Stačí jen nápad a vlastní obrázek. Pak už stačí jen pustit aplikaci pro kryty s vlastním motivem, kterou najdete přímo zde na stránkách e-shopu. Nic nikam neinstalujete, ani neukládáte. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Nokia 2.2. Okamžitě uvidíte návrh obalu na mobil Nokia 2.2. V aplikaci ho dolaďte. Můžete posunovat s obrázkem, měnit jeho velikost i natáčet. Pozor na otvory pro foťák, ať vám nenaruší motiv či rovnou něčí obličej. Přidat můžete i krátký text.

Unikátní obal pro telefon Nokia 2.2

Kryty s vlastním motivem na mobil Nokia 2.2 jsou naprosto jedinečnými kousky. Můžete na nich mít fotku z poslední dovolené a i v tuhé zimě prožívat krásné letní okamžiky. Nebo si na obal s vlastním potiskem nechte natisknout fotografii vašich blízkých. Skvělým tipem je udělat si krytu s vlastním motivem malou nástěnku snů. Jak na to? Připravte si obrázky svých vysněných věcí a míst. Třeba místa, kam byste jednou chtěli na dovolenou nebo auta, co si chcete koupit. V grafickém prográmku si udělejte koláž a tu pak nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Nokia 2.2. Jen pozor! Obrázek, který budete do aplikace pro kryty s vlastním motivem nahrávat, musí být v dostatečné kvalitě vhodné pro tisk.

Dostupný telefon Nokia 2.2 s nejnovějším Androidem

Značka Nokia přišla s kompaktním telefonem, která má solidní výbavu, je za dostupnou cenu a navíc slibuje aktualizaci na Android Q. Ve výbavě na vás čeká až 32 GB paměti i obrazovka s rozlišením HD+.