Navrhněte si vlastní pouzdro pro Nokia 1 Plus

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Nokia 1 Plus podle svého

Kryty s vlastní motivem zažívají v posledních letech boom. Nikdo nechce zapadnout v šedi, nikdo se nechce ztratit v davu, nikdo nechce být jen dalším z mnoha. Právě výjimečnost, unikátnost, jedinečnost a originalita jsou písní současné generace. A co vlastní snad všichni v současnosti? Smartphone. Proto spojte tyto dvě věci dohromady a dostanete pouzdra na mobil s vlastním potiskem.

Výhody krytů na mobil Nokia 1 Plus

Pro svůj mobil Nokia 1 Plus si můžete nechat vytvořit obal s jakýmkoliv vlastním motivem. Nezáleží na tom, co se vám líbí, jaký máte styl nebo jak často svůj mobilní telefon používáte. Na svůj smartphone v takovém případě můžete nechat dát cokoliv. Doslova cokoliv. Stačí se jen zamyslet. A že se vám po pár dnech přestane pouzdro líbit? Že třeba změníte názor? Pak není nic jednoduššího než zkrátka kryt na mobil z Nokie 1 Plus sejmout a vložit jí do jiného krytu. Krytů s vlastním motivem si tak můžete nechat udělat nepřeberné množství. Jeden na jaro, jeden na léto, jeden na dovolenou, jeden na narozeniny, jeden k významným příležitostem a jeden jen tak pro radost.

Čím je Nokia 1 Plus výjimečná?

Vstupenkou do světa chytrých telefonů se v případě Nokie pro rok 2019 stává model 1 Plus. Prohlížejte si obsah tak jako nikdy předtím. Ať už hrajete hry, nebo si pouštíte oblíbené pořady, inovativní displej o úhlopříčce 5.45 palců vás úplně vtáhne. Pod kapotou najdeme procesor MediaTek s taktem 1,5 GHz, 1 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti. Fotoaparát na zadní straně dostal rozlišení 8 Mpx, což má zajistit ucházející fotografie i v nižší třídě. Ten doplní přední fotoaparát s rozlišením 5 Mpx a funkci zkrášlování fotografií. Nokii 1 Plus nechybí ani 3,5mm jack. Baterie s kapacitou 2 500 mAh by měla vydržet až dva dny plného zatížení. Technologie s 3D nano vzorem a nejmodernější design. Hladké polykarbonátové tělo s jednolitým povrchem je k dispozici v široké škále barev. To všechno je Nokia 1 Plus.