CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Nokia 1.3

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Nechte se zlákat ke hře s kryty s vlastním motivem na mobil Nokia 1.3

Rádi děláte věci po svém? Nechcete plavat s proudem? Nebo si jen chcete trochu pohrát, ale obal na mobil Nokia 1.3 má vypadat bezvadně. Pak přesně pro vás jsou určeny kryty s vlastním motivem na mobil Nokia 1.3. Ano, i obal na mobil Nokia 1.3 si můžete vyladit zcela podle vašeho vkusu. Stačí jen vymyslet si potisk, připravit obrázek a využít aplikaci pro kryty s vlastním motivem, kterou najdete přímo zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Práce s aplikací pro kryty s vlastním motivem na mobil Nokia 1.3 je jednoduchá a zvládne ji každý. Připravte si fotku nebo obrázek, který chcete na obal na mobil Nokia 1.3 natisknout. Jen pozor, aby byl v dostatečné tiskové kvalitě. Obrázek vložte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Nokia 1.3. Na modelu v aplikaci ihned uvidíte, jak bude váš obal na mobil Nokia 1.3 s vlastním potiskem vypadat. Nokia 1.3 užijete dodatečných úprav a vylaďte si obal s vlastním potiskem k maximální spokojenosti.

Prostor pro propagaci, sny i ochrana mobilu Nokia 1.3

Kryty s vlastním motivem jsou bezvadnou možností, jak si pohrát. Jak ukázat celému světu, co ve vás dřímá. Můžete si na obal na mobil Nokia 1.3 nechat natisknout rodinnou fotku, povedený portrét vašeho psa nebo třeba reprodukci vašeho vlastního obrazu. Nebo využijte aplikaci pro kryty s vlastním motivem a nechte si udělat obal na mobil Nokia 1.3, který bude celý den dělat reklamu vaší společnosti. Obaly s vlastním potiskem můžete využít i jako nevšední dárek. Ocení ho kamarádi, sestra i babička. Všechny obaly s vlastním potiskem jsou z vysoce kvalitního materiálu a poskytují telefonu Nokia 1.3 mobilu spolehlivou ochranu.

Chytrý mobil Nokia 1.3

Smartphone Nokia 1.3 ocení všichni, kteří hledají jednoduchý chytrý mobil za dostupnou cenu, ale preferují renomovanou značku.