CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola One Zoom

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 84
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal s vlastním potiskem Motorola One Zoom zcela podle tvého vkusu

Už žádné kompromisy, žádné hledání obalu na mobil Motorola One Zoom, který by aspoň trochu šel. Vezměte to do svých rukou a navrhněte si obal na mobil Motorola One Zoom s vlastním potiskem. Není k tomu potřeba žádné zvláštní vybavení ani schopnosti. Stačí jen nápad, obrázek a aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Motorola One Zoom. Tu mimochodem najdete přímo zde na stránce. Pro nápad můžete zaskočit na Instagram Etuo.cz. Ale prozradíme vám, že populární jsou fotky z dovolených, vtipné momentky, nebo různá loga projektů. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Motorola One Zoom. V aplikaci můžete ještě návrh upravovat. Pozor především na velký otvor pro kamery fotoaparátu mobilu Motorola One Zoom a jeho umístění.

Jedinečné, kvalitní a spolehlivé obaly na mobil Motorola One Zoom s vlastním potiskem

Kryty s vlastním motivem na mobil Motorola One Zoom jsou unikátním prostorem pro vaše sebevyjádření. Na obalu s vlastním potiskem můžete popustit uzdu fantazii, vyjádřit svou lásku k někomu nebo třeba propagovat projekt, který vás teď zaměstnává. Při tom všem jsou ale kryty s vlastním motivem na mobil Motorola One Zoom dobrými ochránci. Obaly s vlastním potiskem na mobil Motorola One Zoom jsou z kvalitních materiálů a dodávají nám je renomovaní výrobci. Na mobilu Motorola One Zoom kryty s vlastním motivem dobře sedí, protože kopírují tvar jeho těla i jeho rozměry.

Solidní chytrý mobil Motorola One Zoom

Smartphone Motorola One Zoom je typickým zástupcem střední třídy mobilů. Vybočuje čtyřmi kamerami hlavního fotoaparátu i poměrně masivním tělem. Trochu větší tloušťka však ukrývá krásnou výbavu mobilu Motorola One Zoom i výkonný procesor. Proto mobilu Motorola One Zoom tento malý nešvar rádi odpustíme. Smartphonu Motorola One Zoom nechybí ani nezbytná populární čtečka otisků prstů, která je ukrytá pod displejem.