Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola One Vision 

(Počet produktů: 1)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 84
Výrobce / Série 1
Barva 1
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Motorola One Vision - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Motorola One Vision - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Geniální prostor pro vaše sebevyjádření - Motorola One Vision

Je místo, kde můžete mít vaše sny každý den, každou hodinu na očích. Neustále si připomínat, kam kráčíte a co je důležité? Možná se budete divit, ale takovým místem může být obal na mobil Motorola One Vision s vlastním potiskem. Můžete si navrhnout kryty s vlastním motivem podle vaší fantazie. Třeba s obrázky vašich vysněných věcí. Stačí jen připravit si fotku či obrázek a spustit aplikaci pro kryty s vlastním motivem, která je tady na stránkách e-shopu. Připravený obrázek do ní nahrajte. Okamžitě uvidíte model obalu na mobil Motorola One Vision a jak bude s vlastním potiskem vypadat. Až vše doladíte, odešlete objednávku a během dvou pracovních dní vám pošleme obal s vlastním potiskem podle vašeho návrhu.

Netradiční, jedinečný a plně funkční obal na mobil Motorola One Vision

Kryty s vlastním motivem na mobil Motorola One Vision jsou jedinečné stejně jako vaše sny a lásky. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které umožňují prvotřídní potisk. Ten je pak stálobarevný a plně otěru i oděru odolný. Obaly na mobil s vlastním potiskem jsou vyrobeny přesně v rozměrech modelu Motorola One Vision a kopírují jeho tvar. Díky tomu dobře přilnou na tělo telefonu Motorola One Vision a plně ho chrání proti mechanickým poškozením, jako jsou poškrábání nebo drobné vrypy. Snadno se udržují v čistotě a jsou příjemné do ruky.

Velký displej a Android Pie mobilu Motorola One Vision

Smartphone Motorola One Vision má displej s úhlopříčkou 6,2 palce a minimalizovaný rámeček. Selfie kamera má prostor v tzv. průstřelu v horní části displeje. Mobil Motorola One Vision má nový Android 9.0 Pie a je zařazen do Android One. Mobil Motorola One Vision běhá na procesoru Snapdragon 660 s podporou 6 GB RAM. Vnitřní paměť má solidních 128 GB. Potěší i výborný fotoaparát se spoustou vychytávek.