Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola One Macro

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 79
×
Výrobce / Série 1
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Nakreslete si obal s vlastním potiskem na mobil Motorola One Macro

A že neumíte kreslit? Nevadí. Můžete si vytvořit koláž z fotek nebo vybrat nějaký rodinný portrét. Kryty s vlastním motivem na mobil Motorola One Macro nekladou omezení. Naopak dovolují pořádně se vyřádit. Pokud potřebujete trochu inspirace, najdete ji na Instagramu Etuo.cz. Připravený obrázek nebo fotku pak nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobily. Ta čeká tady na stránce e-shopu. Je plně webová, nic se nestahuje do vašeho počítače. Aplikace pro kryty s vlastním motivem ukáže, jak bude váš vysněný obals vlastním potiskem vypadat. Ještě ho doupravte, pozor na otvory pro fotoaparát, dopište třeba text a odešlete k tisku. Za dva pracovní dny obal na mobil One Macro s vlastním potiskem odesíláme, tak vyhlížejte pošťáka.

Kryty s vlastním motivem na mobil Motorola One Macro dají prostor pro sebevyjádření

Je to tak, ukažte vašemu okolí, co máte rádi, o čem sníte, nebo co vás zajímá. Vyjádřete své sny a přání. Kryty s vlastním motivem na mobil jsou pro to jako stvořené. Ale pozor, jsou to také skvělé dárky. Má váš blízký mobil Motorola One Macro? Super, vytvořte mu obal s vlastním potiskem. Je to geniální. Kryty s vlastním motivem snoubí ryze praktickou věc s vlastní tvorbou. A ta se u dárků cení. Navíc můžete připsat na obal s vlastním potiskem i krátké věnování nebo osobní vzkaz. V každém případě jsou kryty s vlastním motivem na mobil Motorola One Macro plně funkční a telefon dobře ochrání.

Telefon Motorola One Macro je z nižší třídy, ale se super foťákem

Výbavou nás smartphone Motorola One Macro moc neoslní. Je to klasický telefon pro běžné užití. Nicméně pokud rádi fotíte, oceníte jeho super foťák se čtyřmi kamerami.