Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola One Hyper

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 79
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kryty s vlastním motivem na mobil Motorola One Hyper jednou

Smartphone Motorola One Hyper je stylovou záležitostí a vy ho můžete dostat ještě o level výš. Můžete mít pro váš nový mobil Motorola One Hyper zcela jedinečný obal s vlastním potiskem podle vašeho vkusu. Je to vlastně hra. Na začátku stojí váš nápad. Co na obal s vlastním potiskem na mobil Motorola One Hyper dáte? Bude to rodinná fotka, místo pro vysněnou dovolenou nebo třeba logo vašeho projektu? A co oblíbený citát, afirmace, přání a sny? Už se začínají rojit nápady? To je dobře. Až budete mít připravený obrázek, stačí jen spustit aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Motorola One Hyper a obrázek do ní nahrát. Ještě můžete udělat dodatečné úpravy, pozor na výřezy pro fotoaparát a čtečku otisků prstů, doupravit velikost a umístění obrázku. Můžete přidat i krátký text.

Dobrý ochránce mobilu Motorola One Hyper i skvělý dárek

Obaly na mobil Motorola One Hyper s vlastním potiskem nejen výborně vypadají, ale jsou také plně funkční. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které mají dlouho životnost a vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Potisk provádíme ve vysoké kvalitě a plně otěru a oděru odolný. Kryty s vlastním motivem na mobil Motorola One Hyper jsou vyrobeny přesně v rozměrech a tvaru mobilu Motorola One Hyper. Proto na něm dobře sedí, nepadají a chrání ho. Navíc, obal s vlastním potiskem na mobil Motorola One Hyper je i super tipem na dárek. Spojíte v něm vlastní invenci a praktičnost obalu na mobil. S citlivým výběrem fotky nebo motivu na obal s vlastním potiskem, máte zaručený úspěch.

Zajímavý smartphone Motorola One Hyper

I Motorola sleduje trendy a tak vypustila do světa mobil Motorola One Hyper, který nemá obrazovku narušenou žádným výřezem. Pro umístění selfie kamerky Motorola, stejně jako další známe brandy, vysouvací mechanismus v horní části mobilu.