Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola One Action

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 79
×
Výrobce / Série 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vyladěný obal s vlastním potiskem na chytrý telefon Motorola One Action

Máte před sebou jedinečnou možnost vytvořit si vlastní obal na mobil Motorola One Action. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Motorola One Action můžete doslova čarovat. Vytvoříte si unikátní obal na mobil Motorola One Action, který nemá nikdo jiný na světě. Jak na to? Je to jednoduché. Nejdřív to chce nápad. Co tak fotku rodinky. Nebo tam máte záběr z dovolené, který milujete? A pokud si rozumíte s grafickými programy, můžete být ještě více kreativní. Jakmile máte obrázek připravený, pusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Tu najdete přímo zde na stránkách e-shopu Etuo.cz. Obrázek nahrajte a hned uvidíte, jak bude obal vypadat. Vylaďte ho na maximum. Pozor hlavně na otvory pro kamery fotoaparátu. Aplikace pro kryty s vlastním motivem umožňuje přidat i krátký text.

Cool obal s vlastním potiskem bez kompromisů pro mobil Motorola One Action

Je to skvělé moci si vytvořit vlastní design obalu na mobil Motorola One Action. Už žádné kompromisy a ni hledání obalu na mobil Motorola One Action, který bude aspoň trochu zajímavý. Vytvořte si třeba crazy potisk nebo propagujete váš nový projekt. Je to jen a jen na vás. Nikdo vám do toho nebude zasahovat. Obaly s vlastním potiskem na mobil Motorola One Action jsou navíc plně funkční. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které poskytují smartphonu Motorola One Action dobrou ochranu. Kryty s vlastním motivem respektují rozměr i tvary telefonu Motorola One Action. A všechny nezbytné otvory jsou na správných místech v dostatečné velikosti.

Akční chytrý telefon Motorola One Action

Inovací se značka Motorola v poslední době opravdu nebojí. Na trh uvedla mobil Motorola One Action, který má vyladěný fotoaparát s maximálním rozlišením 48 MPx, ale také skutečno akční kameru. Díky ní můžete natočit kvalitní videa i v náročnějších podmínkách. Značka tak vlastně spojila dva produkty.