CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola Moto G9 Plus

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 83
×
Výrobce / Série 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Dodejte svému telefonu Motorola Moto G7 Plus víc šťávy

Jak ještě vylepšit telefon, který nabízí kvalitní výbavu i výdrž? Přece dokonalým obalem. V naší nabídce jich najdete celou řadu. Skutečně originální vzhled mu však dodáte pouze obalem s vlastním potiskem. Vytvořit ho je hračka, celým procesem vás rádi provedeme. Výsledkem bude obal na telefon, jaký nemá na světě obdoby. Tak směle do toho.

Začněte obrázkem, nebo koláží

Jako první nahrajte na připravenou plochu jeden či více motivů. Plocha přesně odpovídá telefonu Motorola Moto G7 Plus. Všechny otvory a výřezy jsou tam, kde mají být, takže svůj zvolený motiv snadno umístíte tak, aby na krytu vypadal co nejlépe. Můžete ho posouvat, zvětšovat, či zmenšovat nebo různě kombinovat. Jako zdroj poslouží paměť vašeho zařízení, například fotogalerie, internet nebo naše nekonečná galerie, která je vám plně k dispozici. Dalším krokem k výrobě dokonalého pouzdra na mobil je přidání vhodného textu. Jaká slova zvolíte, je jen na vás. Textový editor nabízí celou škálu písem i barev. Kryty s vlastním motivem umožňují také úpravu pozadí. Tam, kde barvu neupravíte, zůstane ta původní. Rozhodně proto doporučujeme věnovat pozornost každému detailu. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Kryty na mobil, které nesou váš originální tvůrčí rukopis, tiskneme tak, jak nám je pošlete. Používáme přitom stejnou techniku, jako při výrobě obalů z naší nabídky. Kvalitou tisku i stálostí barev si proto můžete být jisti. Jakmile jste s výsledkem spokojení, zadejte ho k nám do výroby. Už za pár dní se můžete těšit na výsledek.

Originální provedení si zaslouží unikátní vzhled

Telefon Motorola Moto G7 Plus zaujme svým tvarovým provedením. V pravém rohu na zádech telefonu najdete fotoaparát se čtyřmi čočkami, z nichž ta nejsilnější nabízí plných 64 MP. Zepředu jí sekunduje selfie kamera se 16 pixely. Ani to není u telefonu střední třídy příliš obvyklé. Originální výbavu však nejlépe doplníte obalem, který na první pohled zaujme.