Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola Moto G8 Power 

(Počet produktů: 2)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 84
Výrobce / Série 2
Barva 2
Řazení: 
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Motorola Moto G8 Power - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Navrhnout kryt Wallet Book

Motorola Moto G8 Power - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 654 Kč Běžná cena 769 Kč
Motorola Moto G8 Power - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - černá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Motorola Moto G8 Power - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - černá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Navrhněte si obal s vlastním potiskem na mobil Motorola Moto G8 Power

Nechcete kráčet s davem a nemáte rádi, když stejnou věc, jako máte vy, má i dalších tisíc lidí? Chápeme vás. A přesně pro lidi s vlastním vkusem, kteří se nebojí trochu tvůrčího nasazení, jsou tady kryty s vlastním motivem na mobil Motorola Moto G8 Power. A když už mluvíme o tvůrčím nasazení, nebojte se. Nemusíte být hned grafik. Někdy stačí povedená fotka z dovolené, nebo oblíbený motiv. Zkrátka pro vytvoření obalu s vlastním potiskem potřebujete obrázek v tiskové kvalitě, chvilku času a aplikaci pro kryty s vlastním motivem. A pokud potřebujete inspiraci, mrkněte na náš Instagram Etuo.cz. Aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Motorola Moto G8 Power najdete zde na stránce e-shopu. Pak už jen stačí obrázek nahrát do aplikace, doupravit a odeslat objednávku.

Unikátní místo pro sebevyjádření na obalu s vlastním potiskem na mobil Motorola Moto G8 Power

Kryty s vlastním motivem na mobil Motorola Moto G8 Power jsou jedinečným prostorem pro vyjádření vašich lásek, aktuálních projektů nebo manifestace snů. Záleží pouze na vás, k čemu prostor na mobilu Motorola Moto G8 Power, který každý den uvidí všichni kolem vás, využijete. A malý tip pro vás. Kryty s vlastním motivem na mobil Motorola Moto G8 Power jsou výborným dárkem. Kombinují osobní přístup, tvůrčího ducha a praktičnost. Co víc si přát. Navíc je obal s vlastním potiskem na mobil Motorola Moto G8 Power dobrou ochranou. Je z kvalitních materiálů, dobře sedí na mobilu Motorola Moto G8 Power a tím ho chrání před mechanickým poškozením těla.

Výkon a výdrž mobilu Motorola Moto G8 Power

Smartphone Motorola Moto G8 Power patří mezi cenově dostupné mobily nižší střední třídy. Podle parametrů slibuje velmi slušný výkon a především nadstandardní výdrž, o kterou se postará baterie s 5 000 mAh.