Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola Moto G7 Power

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Motorola Moto G7 Power podle svého

Proč si pořizovat kryty na mobil s cizím potiskem, když můžete mít vlastní? Kryty s vlastním motivem jsou novinkou posledních let a jejich obliba stále roste. Není divu. Na pouzdra na mobil se dívá většina z nás každý den. Pokud je bude zdobit motiv, který vám připomene nějaký pěkný moment z vašeho života nebo třeba oblíbený koníček, udělá vám radost každý pohled na ně.

Pouzdra s grafickou pro Moto G7 Power

Možnost vyrobit si kryt s vlastním potiskem nově nabízíme i pro mobilní telefon Motorola Moto G7 Power. Na první pohled je vidět, že telefonu dobře sedne. Veškeré otvory na funkční i ovládací tlačítka jsou tam, kde mají být. Obal je vyrobený ze silikonu, který poskytuje spolehlivou ochranu proti veškeré špíně, oděrkám či nečistotám, s jakými se běžně setkáte. Kromě zad nabízí ochranu i bokům přístroje. Zatímco boky jsou průsvitné, zadní plocha je bílá. Právě na ní se můžete kreativně vyřádit. Samotné navrhování je velmi jednoduché a intuitivní. Zkrátka dělejte to, k čemu vás vyzývají jednotlivá tlačítka: nahrávejte obrázky, zvětšujte je, zmenšujte či posouvejte, dodávejte texty a dolaďujte pozadí. Díky výřezům, které přesně odpovídají telefonu Motorola Moto G7 Power získáte dobrou představu o tom, jak bude výsledek vypadat. Až se k němu dopracujete, potvrďte objednávku a pošlete svůj výtvor do výroby. Za několik dní vám přijde váš vlastní unikátní obal, který je přímo stvořený pro váš mobil Motorola Moto G7 Power.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Motorola Moto G7 Power

Hlavní lákadlo, které výrobce inzeruje, je výdrž baterie. Na jedno nabití telefon vydrží až tři dny. O šťávu se stará výkonná rychlonabíječka, se kterou je přístroj opět připravený k použití již za 15 minut. Z dalších funkcí nás zaujala ještě schopnost displeje odpuzovat vodu. O voděodolnost se přímo nejedná, ale displej by měl snadno odolat i slabšímu dešti nebo náhodnému potřísnění vodou.