Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola Moto G7 Power

No search results

Vytvořte si obal na mobil Motorola Moto G7 Power podle svého

Proč si pořizovat kryty na mobil s cizím potiskem, když můžete mít vlastní? Kryty s vlastním motivem jsou novinkou posledních let a jejich obliba stále roste. Není divu. Na pouzdra na mobil se dívá většina z nás každý den. Pokud je bude zdobit motiv, který vám připomene nějaký pěkný moment z vašeho života nebo třeba oblíbený koníček, udělá vám radost každý pohled na ně.

Pouzdra s grafickou pro Moto G7 Power

Možnost vyrobit si kryt s vlastním potiskem nově nabízíme i pro mobilní telefon Motorola Moto G7 Power. Na první pohled je vidět, že telefonu dobře sedne. Veškeré otvory na funkční i ovládací tlačítka jsou tam, kde mají být. Obal je vyrobený ze silikonu, který poskytuje spolehlivou ochranu proti veškeré špíně, oděrkám či nečistotám, s jakými se běžně setkáte. Kromě zad nabízí ochranu i bokům přístroje. Zatímco boky jsou průsvitné, zadní plocha je bílá. Právě na ní se můžete kreativně vyřádit. Samotné navrhování je velmi jednoduché a intuitivní. Zkrátka dělejte to, k čemu vás vyzývají jednotlivá tlačítka: nahrávejte obrázky, zvětšujte je, zmenšujte či posouvejte, dodávejte texty a dolaďujte pozadí. Díky výřezům, které přesně odpovídají telefonu Motorola Moto G7 Power získáte dobrou představu o tom, jak bude výsledek vypadat. Až se k němu dopracujete, potvrďte objednávku a pošlete svůj výtvor do výroby. Za několik dní vám přijde váš vlastní unikátní obal, který je přímo stvořený pro váš mobil Motorola Moto G7 Power.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Motorola Moto G7 Power

Hlavní lákadlo, které výrobce inzeruje, je výdrž baterie. Na jedno nabití telefon vydrží až tři dny. O šťávu se stará výkonná rychlonabíječka, se kterou je přístroj opět připravený k použití již za 15 minut. Z dalších funkcí nás zaujala ještě schopnost displeje odpuzovat vodu. O voděodolnost se přímo nejedná, ale displej by měl snadno odolat i slabšímu dešti nebo náhodnému potřísnění vodou.