Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola Moto G7 Plus

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Motorola Moto G7 Plus podle svého

Nejvýkonnější ze čtveřice telefonů s označením G7 má přídomek Plus. Vy k němu můžete právě teď přidat ještě jedno další. I smartphone Motorola Moto G7 Plus jsme zařadili do naší kreativní dílny na výrobu krytů s vlastním potiskem. Od teď může telefonu Motorola Moto G7 Plus vtisknout svůj unikátní osobní vzhled úplně každý.

Pouzdra s grafickou pro Moto G7 Plus

Kryty na mobil jsou v současné době naprostou nezbytností. Telefon je pro většinu z nás věcí každodenní potřeby. Saháme po něm opakovaně každý den. Už proto bychom se měli postarat o jeho základní zabezpečení. Kvalitní pouzdra na mobil ochrání telefon proti škrábancům, oděrkám i špíně. Kryty s vlastním potiskem navíc dodají telefonu vzhled, jaký vás bude těšit každý den. Jejich příprava je až překvapivě jednoduchá. Na bílou plochu, která svými rozměry i rozložením výřezů přesně odpovídá telefonu Motorola Moto G7 Plus vložte motiv, který ho má zdobit. Použít můžete paměť svého zařízení, internet anebo můžete najít inspiraci v naší galerii. Obrázek či jejich kombinaci můžete doplnit textem. Nabízí se přitom celá škála fontů, velikostí a barev. Tlačítkem na úpravu pozadí zamezíte tomu, aby na obalu kdekoli zůstala původní bílá barva. Vaše osobní kryty tiskneme stejnou technikou, jako obaly v naší nabídce. Díky tomu máte jistotu stálých a odolných barev.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Motorola Moto G7 Plus

Telefon Motorola Moto G7 Plus se může pochlubit nejlepším poměrem ceny a výkonu. Na rozdíl od svých tří soukmenovců poběží na výkonném procesoru Snapdragon 636 se 4 GB operační paměti. Hlavním lákadlem telefonu se má stát duální fotoaparát, který je dominantou jeho zad. Kromě optické stabilizace nabízí umělou inteligenci. Lépe by se měl vypořádat s horšími světelnými podmínkami a zaujmout funkcemi jako je chytrá detekce scény či úsměvu. Jde o nejzdařilejší kousek z dílny Lenovo a je to na něm znát.