Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola Moto G7 Plus

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 79
×
Výrobce / Série 1
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Motorola Moto G7 Plus podle svého

Nejvýkonnější ze čtveřice telefonů s označením G7 má přídomek Plus. Vy k němu můžete právě teď přidat ještě jedno další. I smartphone Motorola Moto G7 Plus jsme zařadili do naší kreativní dílny na výrobu krytů s vlastním potiskem. Od teď může telefonu Motorola Moto G7 Plus vtisknout svůj unikátní osobní vzhled úplně každý.

Pouzdra s grafickou pro Moto G7 Plus

Kryty na mobil jsou v současné době naprostou nezbytností. Telefon je pro většinu z nás věcí každodenní potřeby. Saháme po něm opakovaně každý den. Už proto bychom se měli postarat o jeho základní zabezpečení. Kvalitní pouzdra na mobil ochrání telefon proti škrábancům, oděrkám i špíně. Kryty s vlastním potiskem navíc dodají telefonu vzhled, jaký vás bude těšit každý den. Jejich příprava je až překvapivě jednoduchá. Na bílou plochu, která svými rozměry i rozložením výřezů přesně odpovídá telefonu Motorola Moto G7 Plus vložte motiv, který ho má zdobit. Použít můžete paměť svého zařízení, internet anebo můžete najít inspiraci v naší galerii. Obrázek či jejich kombinaci můžete doplnit textem. Nabízí se přitom celá škála fontů, velikostí a barev. Tlačítkem na úpravu pozadí zamezíte tomu, aby na obalu kdekoli zůstala původní bílá barva. Vaše osobní kryty tiskneme stejnou technikou, jako obaly v naší nabídce. Díky tomu máte jistotu stálých a odolných barev.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Motorola Moto G7 Plus

Telefon Motorola Moto G7 Plus se může pochlubit nejlepším poměrem ceny a výkonu. Na rozdíl od svých tří soukmenovců poběží na výkonném procesoru Snapdragon 636 se 4 GB operační paměti. Hlavním lákadlem telefonu se má stát duální fotoaparát, který je dominantou jeho zad. Kromě optické stabilizace nabízí umělou inteligenci. Lépe by se měl vypořádat s horšími světelnými podmínkami a zaujmout funkcemi jako je chytrá detekce scény či úsměvu. Jde o nejzdařilejší kousek z dílny Lenovo a je to na něm znát.