CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola Moto G7 Play

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 83
×
Výrobce / Série 1
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Motorola Moto G7 Play podle svého

Přesně podle vašich představ může být nový obal na mobil Motorola Moto G7 Play. Můžete si totiž navrhnout kryty s vlastním motivem. Jak na to? Zde v e-shopu etuo.cz spusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Vyberte fotografii, kterou chcete mít na obale s vlastním potiskem. Motiv je na vás. Může to být fotka vysněné motorky, povedená momentka z letní dovolené nebo rodinná fotka. Pro inspiraci navštivte náš Instagram etuo.cz. Jsou tam povedené kryty s vlastním motivem našich spokojených klientů. Jediné na co si musíte dát pozor je dostatečná kvalita fotky. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem. V aplikaci okamžitě vidíte model návrhu pro smartphone Motorola Moto G7 Play. Můžete dělat ještě drobné úpravy nebo přidat krátký text.

Pouzdra s grafickou pro Moto G7 Play

Kryty s vlastním motivem jsou zcela jedinečné. Podobný obal na telefon Motorola Moto G7 Play nebude mít nikdo jiný. Okamžitě svůj telefon rozeznáte v záplavě jiných telefonů. Pomocí obalu s vlastním potiskem můžete vyjádřit svůj styl nebo lásku ke koníčkům. Můžete si nechat vyrobit kryty s vlastním motivem na telefon Motorola Moto G7 Play, na kterém bude logo vaší společnosti nebo aktuálního projektu a nenápadně ho tak propagovat na každém jednání. Kryty s vlastním motivem pro mobily Motorola Moto G7 Play mají vysoce kvalitní tisk. Je plně otěru i oděru odolný a snadno se udržuje v čistotě. Obaly jsou také zcela funkční. Poskytnou vašemu smartphonu Motorola Moto G7 Play plnou ochranu proti běžným malým nehodám.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Motorola Moto G7 Play

Skvělý výkon a výdrž baterie za velice dostupnou cenu, to je smartphone Motorola Moto G7 Play. Na druhé straně nižší cena je vykoupená plastovým tělem mobilu Motorola Moto G7 Play i nižší operační pamětí telefonu. Přesto je smartphone Motorola Moto G7 Play zajímavým kouskem, který potěší nenáročné uživatele mobilních technologií.