CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola Moto G7

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 83
×
Výrobce / Série 1
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Motorola Moto G7 podle svého

Značka Motorola chtěla zásadním způsobem odlišit své mobilní telefony, a proto přišla s unikátním řešením zadního fotoaparátu. Je umístěný nad kruhovou čtečkou otisku prstů s logem značky. Vedle duální kamery najdeme ve větším z kruhů přisvětlovací diodu. Všechny tyto detaily jsou klíčové, pokud dojde na kryty s vlastním motivem. Právě pro jejich tvorbu je rozmístění a velikost funkčních prvků zcela zásadní. Tvar pouzdra na mobil, které máte před sebou, zcela odpovídá telefonu Motorola Moto G7. Výřezy jsou přesně tam, kde mají být. Až budete na připravenou bílou plochu nahrávat fotku svého partnera či domácího mazlíčka, alespoň budete vědět, jak ho natočit či rozmístit, aby na vás místo obličeje nekoukala velká díra určená pro kameru.

Pouzdra s grafickou pro Moto G7

Věříme, že snaha o originalitu, které značka Motorola věnovala tolik úsilí, nebude nic proti tomu, co dokážete předvést vy. Kryty na mobil s vlastním potiskem jsou oblíbená disciplína posledních let. Je až neuvěřitelné, jaké kousky k nám přichází do výroby. Na řadě z nich je patrné, že tato pouzdra na mobil jejich autoři zamýšleli jako dárek pro někoho z blízkých. Pokud se i ve vašem okolí nachází nějaký majitele telefonu Motorola Moto G7 vřele vám doporučujeme potěšit ho obalem na míru. Jeho výroba vám nezabere víc než pár minut. Všechno dokončíte jednoduše na této stránce, nemusíte stahovat žádnou aplikaci. Radost, kterou tímto osobním a zároveň funkčním dárkem uděláte, bude jistě stát za to.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Motorola Moto G7

Tvarová odlišnost telefonu Motorola Moto G7 může mít vliv na váš finální výtvor. Funkční prvky přeci jen zabírají poměrně dost prostoru. Pokud obrázek, který plánujete na obal umístit, si s dvojicí výřezů nedokáže porozumět, doporučujeme použít více obrázků a pojmout osobní kryt na mobil jako koláž. Uvidíte, že to bude vypadat dobře. Boky obalu zůstanou průsvitné tak, jak to vidíte na této maketě. Telefon si díky tomu zepředu zachová svůj původní vzhled.