Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola Moto G Power

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 79
×
Výrobce / Série 1
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Buďte designérem obalu na mobil Motorola Moto G Power s vlastním potiskem

Máte vlastní jedinečnou představu, jak by měl váš obal na mobil Motorola Moto G Power působit, a ne a ne najít jeho podobu v klasických krytech? Nenechte se omezovat a přestaňte hledat kompromisy. Obal na mobl Motorola Moto G Power může být s vaším vlastním potiskem, které budete autorem. Stačí jen nápad, připravit si obrázek pro potisk a chvilka času. A také aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Motorola Moto G Power, kterou najdete přímo zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Na obrázku může být prakticky cokoliv, vlastní grafika nebo třeba fotka vašich dětí. Obrázek nahrajte přímo do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Motorola Moto G Power. Ihned uvidíte, jak bude váš obal s vlastním potiskem na mobilu Motorola Moto G Power vypadat. Využijte možnosti dodatečných úprav, přidání písma nebo pozadí a vylaďte váš vysněný kryt s vlastním motivem k naprosté dokonalosti.

Místo pro vaše sebevyjádření i dobrá ochrana mobilu Motorola Moto G Power

Obaly s vlastním potiskem dávají jedinečný prostor k vyjádření vašich postojů, nálad i snů. Můžete na krytu s vlastním motivem propagovat váš aktuální projekt, ukázat vaše lásky nebo si z něj vytvořte malou přenosnou nástěnku snů. Fantazii neklademe žádné meze. Je skutečně pouze na vás, co na obalu na mobil Motorola Moto G Power s vlastním potiskem budete mít. Zároveň si však buďte jistí, že kryty s vlastním motivem jsou dobrou ochranou mobilu Motorola Moto G Power. Jsou vyrobeny v rozměrech a tvaru telefonu Motorola Moto G Power a mají všechny potřebné otvory pro sloty a tlačítka. Nechybí ani dostatečně prostorný otvor pro kamery fotoaparátu.

Smartphone Motorola Moto G Power

Chytrý mobil Motorola Moto G Power má hned několik předností. Ale tou největší je extra dlouhá výdrž až tři dny provozu.