CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola Moto G 5G Plus

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 83
×
Výrobce / Série 1
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vysněte si jedinečný obal s vlastním motivem na mobil Motorola Moto G 5G Plus

A nejen vysněte. Vy se na něm můžete sami podílet. Jak? Tak že si vytvoříte váš jedinečný potisk obalu na mobil Motorola Moto G 5G Plus. A my vám ho vyrobíme. Popusťte uzdu vaší fantazii. Necháme zcela na vás, jak kryt s vlastním motivem na mobil Motorola Moto G 5G Plus pojmete. Nezbytný je obrázek, jehož budete tvůrcem. Nemusíte hned kreslit nebo běžen na grafický kurz. Využít lze i fotku, kterou necháte na obal na mobil Motorola Moto G 5G Plus natisknout. Nutná je pouze dostatečná kvalita vhodná pro tisku. Máte-li tedy obrázek připravený, pusťte si aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Motorola Moto G 5G Plus. Tu najdete přímo tady na stránce. Nahrajte obrázek do aplikace pro kryty s vlastním motivem. Objeví se model obalu na mobil Motorola Moto G 5G Plus a na něm uvidíte, jak bude vypadat s vašim potiskem. Aplikace pro kryty s vlastním motivem je jednoduchá, snadno se ovládá a má funkce, se kterými obal vyladíte na maximum.

Obal s vlastním potiskem na mobil Motorola Moto G 5G Plus pro vaše sebevyjádření

Na obalu na mobil Motorola Moto G 5G Plus s vlastním potiskem můžete mít prakticky cokoliv. Můžete prezentovat ukázku vaší práce, dívat se každý den na vaše děti nebo si koláží snů připomínat cíl vaší práce. Chce to jen najít téma, které bude vaší každodenní pozitivní motivací. Nebo si pořiďte několik krytů s vlastním motivem na mobil Motorola Moto G 5G Plus a měňte je podle příležitostí či potřeby. Ceny krytů s vlastním motivem na mobil Motorola Moto G 5G Plus jsou dostupné.

Smartphone Motorola Moto G 5G Plus

Krásný nový mobil Motorola Moto G 5G Plus má skvělou výbavu, velký displej a rychlou čtečku otisků prstů. A navíc je připraven na nové 5G sítě.