Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola Moto G 5G

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 79
×
Výrobce / Série 1
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Darujte spoustu radosti

Darovat kryty na mobil vždy potěší, zvlášť pokud má člověk nový telefon, který zatím neschytal žádný škrábanec či oděrku, ani se nestihl ušpinit. S kvalitním krytem to totiž stihnout ani nemůže. Pouzdra na mobil umí zajistit telefon před většinou nástrah spojených s každodenním použitím. Pokud však darujete kryty s vlastním motivem, radost se násobí. Vedle užitečného pomocníka věnujete svým nejbližším také váš cenný čas a především skvělý nápad. Z takových dárků bývá obyčejně radost největší.

Kryty s vlastním potiskem pro telefon Motorola Moto G 5G

Než se pustíte do navrhování originálního pouzdra na mobil, vždy se dobře ujistěte nejen o značce telefonu, ale také o konkrétním modelu. V tomto případě se zaměřujeme na smartphone Motorola Moto G 5G. Jemu odpovídají nejen veškeré výřezy pro funkční a ovládací tlačítka a prvky na boku telefonu, ale především výřezy pro zadní trojitou kameru a podlouhlý blesk v levé horní části displeje, které jsou pro navrhování osobního krytu velmi důležité. Právě tyto výřezy je třeba brát v potaz při umisťování motivu či motivů na plochu zad. S naším jednoduchým nástrojem na kryty s vlastním motivem je však jejich správné umístění, natočení, zvětšení či zmenšení hračka. Pokud nemáte o motivu či obrázku zcela jasno, pro inspiraci můžete navštívit galerii našich motivů. Pro tento účel jsme vám ji zpřístupnili. Použít tak můžete každý obrázek, který jste našli na našich stránkách. Textové tlačítko je velmi oblíbené, pokud mají kryty na mobil sloužit jako dárek. Moudrá či vtipná slova potom budou obdarovaného provázet na každém kroku.

Hlídat detaily se vyplatí

Než odešlete objednávku, doporučujeme vám zkontrolovat každý detail. Tam, kde není váš motiv, zůstane původní barva. My do vašich návrhů totiž nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je odešlete. Barevnost pozadí však můžete snadno přizpůsobit použitím příslušného tlačítka na spodní liště.