CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola Moto E7 Plus

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 83
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Motorola Moto E7 Plus jako žádná jiná

V dnešním době se sice dá říct, že každý telefon je unikátní, ale doslova to bude platit pouze tehdy, když se sami o takový vzhled postaráte. Nejkratší cesta k tomu vede přes návrh krytu s vlastním potiskem. Jeho výroba je velmi snadná a zvládnete ji za pár minut. Naopak radost z pouzdra na mobil, které ponese váš jedinečný rukopis, vám může vydržet nekonečně dlouho.

Pusťte se do toho

Pokud máte jasno v tom, jaký motiv či motivy má vaše Motorola Moto E7 Plus nést, můžete rovnou začít navrhovat. Jestli ještě váháte, inspiraci můžete najít v naší obsáhlé galerii, která je vám plně k dispozici. Při nahrávání obrázku či obrázků vám hraje do karet fakt, že předpřipravená plocha před vámi, má stejné rozměry jako vaše Motorola Moto E7 Plus. Kryty na mobil musí totiž v první řadě telefonům dobře padnout, a to včetně všech důležitých výřezů. Výřezy vám pomohou při správném rozmístění motivu či motivů či slov. Díky nim získáte dobrou představu o tom, jak bude obal vypadat. Kryty s vlastním motivem se v poslední době stávají čím dál oblíbenějším dárkem. Smysl to dává: věnujete svůj čas, originalitu i upřímnou snahu a výsledek přitom bude působit profesionálně (na rozdíl od kostrbatého hrnku, o který jste se posledně pokusili po třech návštěvách kroužku keramiky). Jakmile máte svůj návrh hotový, doporučujeme vám pohlídat barevnost pozadí. Tam, kam nezasahují obrázky či text, zůstane původní barva. My do vašich návrhů totiž nijak nezasahujeme a tiskneme je tak, jak je pošlete. Upravit pozadí můžete jednoduše pomocí tlačítka na spodní liště.

Kryty s vlastním motivem pozvednou telefon do vyšší třídy

Motorola Moto E7 Plus patří mezi ekonomické modely. Pořídit si ji můžete dokonce za méně než 4 000 Kč. Díky vašemu originálnímu obalu můžete však snadno dodat svému chytrému telefonu jedinečný, prémiový vzhled.