CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola Moto E7

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 83
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Jedinečná pouzdra na mobil Motorola Moto E7

O každém z krytů na mobil Motorola Moto E7 v nabídce etuo.cz se dá říct, že je jedinečný. Pro některé kryty na mobil to však platí obzvlášť. Na mysli máme ty, které si sami navrhnete. Kryt s vlastním potiskem totiž bývá zpravidla jediný svého druhu, tedy pokud si jich nenecháte vyrobit víc. Pouzdra na mobil Motorola Moto E7 podle vlastního námětu se dají navrhnout jednodušeji, než se zdá. V zásadě vám stačí dobrý nápad a špetka času. Náš nástroj na kryty s vlastním motivem funguje až neuvěřitelně prostě. Vše je intuitivní, takže se brzy zorientujete i bez složitých návodů.

Vybírejte, přidávejte, upravujte

K výrobě stačí následovat pokynů jednotlivých tlačítek. Jako první vám doporučujeme začít tlačítkem „přidat obrázek“. Použít ho můžete buď jednou nebo vícekrát. Obrázky se vám budou vždy skládat na pravou lištu. Vybírat přitom můžete z paměti svého zařízení, z internetu nebo z naší galerie, kterou jsme vám exkluzivně zpřístupnili. V takovém případě zvolte tlačítko „Přidejte grafiku z galerie“. Prostřední tlačítko na levém sloupci využít můžete i nemusíte. Slouží k vepsání vhodných slov. K perfektnímu výsledku navíc nahrávají dvě důležité skutečnosti. V první řadě je to plocha, na kterou motiv či motivy nahráváte. Ta svými rozměry i uspořádáním přesně odpovídá telefonu Motorola Moto E7. Veškeré výřezy a otvory jsou přesně tam, kde mají být. Druhou skutečností je tlačítko na spodní liště, které slouží k úpravě barevnosti pozadí. Pokud zvolený motiv či motivy posunete, zvětšíte či zmenšíte na obalu tak, že na některém místě zůstane původní barva, doporučujeme vám použít právě toto tlačítko a barvu upravit. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Kryty na mobil podle vašeho návrhu tiskneme tak, jak nám je pošlete.

Kvalita, za kterou ručíme

Kryty s vlastním motivem tiskneme stejnou technikou, jako obaly v naší nabídce. Barvy proto budou stejně stálé a tisk odolný, jak jste od nás zvyklí. Ze svého originálního krytu byste se proto měli těšit velmi dlouho.