Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola Moto E6 Plus

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 79
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si váš obal s vlastním potiskem na mobil Motorola Moto E6 Plus

Stačí jen pár okamžiků a můžete mít obal na mobil Motorola Moto E6 Plus, který nemá nikdo jiný na světě. Jak na to? Na začátku musí být nápad a obrázek. Oblíbené jsou rodinné fotografie, grafiky ve stylu populárních postav nebo obrázek, který vystihuje vaše sny. Více inspirace najdete na Instagramu Etuo.cz. Pak už jen stačí pustit aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Motorola Moto E6 Plus. Tu najdete zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Obrázek, pozor musí být v tiskové kvalitě, nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Motorola Moto E6 Plus. Na modelu mobilu Motorola Moto E6 Plus uvidíte, jak bude obal s vlastním potiskem vypadat. Pomocí funkcí pro úpravy návrh vylaďte. Je dobré si dát pozor na otvor pro kameru fotoaparátu, aby nenarušila hlavní motiv. Klidně přidejte i krátký text, aplikace pro kryt s vlastním motivem to umožňuje.

Prostor pro vaše nápady i ochrana mobilu Motorola Moto E6 Plus

Kryty s vlastním motivem na mobil Motorola Moto E6 Plus jsou skvělým místem pro vaše sebevyjádření. Jen ukažte světu, co máte rádi, o čem sníte. Zároveň je ale obal s vlastním potiskem dobrou ochranou telefonu Motorola Moto E6 Plus. Kryty s vlastním motivem jsou z kvalitních materiálů, které vynikají vysokou odolností a dlouhou životností. Obaly na mobil Motorola Moto E6 Plus jsou vyrobeny přesně v rozměrech zařízení. Respektují tvar mobilu Motorola Moto E6 Plus i umístění fotoaparátu a slotů. Potisk je ve vysoké kvalitě. Nemusíte se bát jeho smytí nebo poškození otěrem.

Chytrý mobil Motorola Moto E6 Plus

Telefon Motorola Moto E6 Plus má ideální výbavu pro méně náročnou klientelu, která třeba s chytrými telefony teprve začíná. Obrazovka s úhlopříčkou 6,1 palce dává dost prostoru pro prohlížení internetu i práci s apkami.