CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola Moto E6 Play

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 83
×
Výrobce / Série 1
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ozvláštněte mobil Motorola Moto E6 Play obalem s vlastním potiskem

I mobily předurčené pro méně náročné, mohou získat punc jedinečnosti. Stačí k tomu obal s vlastním potiskem, který si navrhnete vy sami. A je zcela jedno zda si chcete pohrát v grafickém programu nebo použijete nějakou fotku. Kryty s vlastním motivem na mobil Motorola Moto E6 Play nekladou překážky vaší fantazii. Připravený obrázek pak nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Motorola Moto E6 Play. Na modelu obalu uvidíte, jak bude váš obrázek vypadat. Aplikace pro kryty s vlastím motivem na mobil Motorola Moto E6 Play umožňuje i dodatečné úpravy. Třeba na otvor pro kameru fotoaparátu je dobré dát si pozor. Přidat můžete i krátký text.

Účinný ochránce, designový doplněk i dárek pro kamaráda

Obaly s vlastním potiskem na mobil jsou z kvalitních materiálů. Mají dlouhou životnost a vysokou odolnost. Tvarem kopírují mobil Motorola Moto E6 Play a dobře na něm sedí. Mohou ho tak dobře ochránit. Kryty s vlastním motivem můžete pojmout jako designový doplněk. Slaďte telefon Motorola Moto E6 Play s vaším outfitem nebo vašimi sny. Je to jednoduché. A malý tip. Obaly s vlastním potiskem jsou super dárkem pro kamarády. Použijte fotku z poslední podařené akce nebo vytvořte obal s vlastním potiskem ve stylu oblíbené gamesy. Rozhodně zabodujete. Jen si dopředu ověřte, že má kamarád mobil Motorola Moto E6 Play a ne jiný typ.

Chytrý telefon Motorola Moto E6 Play

Smartphone Motorola Moto E6 Play je ideální pro začínající uživatele chytrých telefonů nebo pro méně náročné uživatele, kteří dávají přednost nižší ceně. Výbava mobilu Motorola Moto E6 Play je zkrátka v základu a to včetně procesoru, paměti nebo kapacity baterie. Ani foťák není žádnou výjimkou.