CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Motorola Moto E6

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 83
×
Výrobce / Série 1
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Navrhněte si obal s vlastním potiskem pro mobil Motorola Moto E6

Pro chytrý telefon Motorola Moto E6 nemusíte vybírat jen z obalů, které mají design už hotový. Nyní si můžete vytvořit váš vlastní a zcela unikátní obal s vlastním potiskem pro smartphone Motorola Moto E6. Jak na to? Je to zcela jednoduché. Stačí jen nápad, pár minut a aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Motorola Moto E6. Pro inspiraci můžete zajít na náš instagram Etuo.cz. Uvidíte tam mnoho povedených obalů s vlastním potiskem. Vedou rodinné fotografie nebo grafiky ve stylu oblíbených herních či filmových postav. Jamile budete mít obrázek připravený, pusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem a obrázek do ní nahrajte. Okamžitě uvidíte model obalu na mobil Motorola Moto E6 a to jak bude s vaším obrázkem vypadat. Pomocí úpravy dolaďte návrh na maximum. Dejte si hlavně pozor na otvory pro fotoaparát, aby nezasahovaly do hlavního motivu.

Prostor pro vaše sebevyjádření a účinná ochrana pro mobil Motorola Moto E6 v jednom

Obaly s vlastním potiskem dávají jedinečnou možnost vyjádřit vaše přání, postoje a lásky. Kryty s vlastním motivem na mobil Motorola Moto E6 můžete pojmout jako praktický foto rámeček pro rodinnou fotku nebo na obalu propagovat logo vašeho projektu. Ať už bude váš návrh jakýkoli, můžete si být jisti, že je jedinečný. A navíc, že obal plně ochrání mobil Motorola Moto E6. Kryty s vlastním motivem jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které vynikají dlouhou životností. Potisk je dělán ve vysoké kvalitě a je plně otěru a oděru odolný. Obaly s vlastním potiskem se dobře udržují v čistotě. Stačí jen obal sejmout a umýt v teplé vodě se saponátem. A po důkladném usušení znovu nasadit.

Smartphone Motorola Moto E6

Motorola přišla s praktickým telefonem Motorola Moto E6 pro méně náročnou klientelu. Nicméně i tak má chytrý telefon Motorola Moto E6 vše, co potřebujete ke každodennímu provozu.