Navrhněte si vlastní pouzdro pro Meizu X8 

(Počet produktů: 3)
Filtry
Značka zařízení 1
Výrobce / Série 2
Barva 3
Řazení: 
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Meizu X8 - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá

Navrhnout kryt Soft Flex

Meizu X8 - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá

Akční cena 569 Kč Běžná cena 669 Kč
Sale
Meizu X8 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Meizu X8 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
Meizu X8 - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - růžový

Navrhnout kryt Soft Flex

Meizu X8 - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - růžový

Akční cena 569 Kč Běžná cena 669 Kč
 

Design obalu ve vaší režii - Meizu X8

Moderní chytré telefony vynikají v mnohých směrech. A design je často jejich předností. Nicméně i sebekrásnější vzhled telefonu se časem omrzí. U smartphonu Meizu X8, to možná bude chvilku trvat, ale stejně časem zatoužíte po inovovaném vzhledu. Ale proč si kupovat obal na mobil Meizu X8, který klidně může mít váš kolega v práci. Navrhněte si kryty s vlastním motivem. Je jen na vaší fantazii a umu, co na obalu s vlastním potiskem budete mít. Můžete to být fotka z poslední pracovní akce nebo vlastní grafika, kterou vytvoříte. Jedinou podmínkou je, aby podkladový obrázek byl v dostatečné kvalitě vhodné pro tisk.

Je to tak jednoduché: Meizu X8

Vytvořit obal s vlastním potiskem je snadné a zvládne to opravdu každý. Připravte si vybranou fotografii nebo grafiku. Zde na stránce internetového obchodu Etuo.cz otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem a obrázek do ní nahrajte. Ihned uvidíte, jak bude obal na mobil Meizu X8 s vlastním potiskem vypadat. Aplikace je intuitivní a můžete v ní dělat i drobné úpravy. Třeba posunout obrázek tak, aby otvor pro kameru nezasahoval do něčí hlavy. Do krytu s vlastním motivem můžete připsat i krátký text. Populární jsou životní moudra, afirmace a věnování. Obaly s vlastním motivem na mobil Meizu X8 jsou totiž nevšedním dárkem. Jakmile budete hotovi, stačí návrh odeslat. Potištěné kryty s vlastním motivem na mobil Meizu X8 odesíláme do dvou pracovních dní.

Líbivý smartphone Meizu X8

Další z čínských výrobců zaplavuje evropské trhy se svými designově povedenými smartphony. Telefon Meizu X8 je velice povedeným telefonem se slušnou výbavou. Co vidíte na první pohled je skvělé zpracování exteriéru mobilu Meizu X8. Uvnitř na vás čeká výborný procesor Qualcomm Snapdragon 710 a zajímavá RAM 4 nebo 6 GB. Výborný je i fotoaparát s 20 MPx a umělou inteligencí. Baterie by mohla být větší, ale telefon Meizu X8 alespoň podporuje rychlonabíjení.