Navrhněte si vlastní pouzdro pro Meizu Note 9

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Unikátní obaly s vlastním potiskem i na mobil Meizu Note 9

I když mobil Meizu Note 9 nepatří k main streamu aktuálních mobilních zařízení, má své skalní příznivce. A není se co divit. A víte, že i pro mobil Meizu Note 9 můžete mít zcela jedinečný obal s vlastním potiskem podle vaší fantazie? A že získat je ho je jednoduché? Nejvíc času vám asi zabere obrázek, který budete chtít na obal natisknut. Můžete vytvořit vlastní grafiku, nebo využít rodinné fotografie. Jakmile máte obrázek v tiskové kvalitě připravený, otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem, která je zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Obrázek do aplikace pro kryty s vlastním motivem nahrajte. Ihned uvidíte na modelu obalu pro telefon Meizu Note 9, jak bude výsledek vypadat. Dolaďte návrh do detailu. Pozor hlavně na otvory pro fotoaparát. Pak už stačí jen odeslat objednávku.

Místo pro vaše sny i sebevyjádření – kryty s vlastním motivem pro mobil Meizu Note 9

Je to tak. Kryty s vlastním motivem pro mobil Meizu Note 9 jsou ideálním místem, kde můžete ukázat, co ve vás je. A je jedno jestli na obalu s vlastním potiskem bude fotka vašich dětí, jedinečná grafika vlastní výroby nebo třeba logo vašeho projektu. Důležité je, že jste si navrhli obal sami a je jen váš. Jedinečný kousek, který nemá nikdo jiný. Navíc kryty s vlastním potiskem na mobil Meizu Note 9 jsou plně funkční. Mobil Meizu Note 9 ochrání před nepřízní prostředí. Kopírují tvar i rozměry mobilu Meizu Note 9 a tak na něj ideálně dosednou.

Netradiční smartphone Meizu Note 9

Mobily Meizu mají v Čechách své příznivce a je jasné proč. Stačí se jen podívat na design a výbavu smartphonu Meizu Note 9. Skvělý výkon, velká základní paměť a nadstandardně vybavený fotoaparát slibují spoustu zábavy. To vše za docela slušnou cenu, která vám neutrhne kapsu.