Navrhněte si vlastní pouzdro pro Meizu M8

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal s vlastní fotkou na mobil Meizu M8

Chtěli byste mít unikátní obal s vlastním potiskem na mobil Meizu M8? Mít na něm třeba vlastní fotku nebo fotku vašich dětí? S aplikací pro kryty s vlastním motivem na mobil Meizu M8 můžete mít takový obal doma během dvou pracovních dní. Postup není složitý. Připravte si fotku, kterou budete chtít na obal na mobil Meizu M8 natisknout. Pusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Meizu M8 a fotku do ní nahrajte. Jen pozor, fotografie musí být v dostatečné kvalitě vhodné pro tisk. Jen tak budou vypadat dobře. Aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Meizu M8 vám ihned ukáže, jak bude potisk vypadat. S pomocí úprav kryt dolaďte na maximum. V aplikaci můžete přidat i krátký nápis, motto nebo věnování.

Prostor pro vaši fantazii i účinná ochrana mobilu Meizu M8

Obaly s vlastním potiskem dávají velký prostor pro vaše sebevyjádření. Můžete popustit uzdu fantazii a udělat si kreativní chvilku. Nebo jednoduše vezměte fotku vašich blízkých a udělejte si obalu na mobil Meizu M8 malý foto rámeček. Potisk obalů je ve vysoké kvalitě. Dlouho vám bude dělat radost. Je také plně otěru i oděru odolný. Kryty s vlastním motivem na mobil Meizu M8 jsou však také dobrou ochranou pro telefon. Obaly s vlastním potiskem jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jsou vyrobeny v rozměrech a tvarech jednotlivých modelů. Jen tak jim mohou dobře padnout a ochránit je. Před odesláním objednávky proto zakontrujte model vašeho telefonu.

Kompaktní smartphone Meizu M8

Chytrý telefon Meizu M8 má na dnešní dobu poměrně kompaktní velikost. Obrazovka má úhlopříčku 5,7 palce. O provoz se stará procesor MT6762 s podporou 4 GB RAM. Základní kapacita úložiště je 64 GB. Baterie má velikost 3 100 mAh. Zadní fotoaparát má dvě kamery s maximálním rozlišením 12 MPx. Přední selfie kamerka má 5 MPx.