CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Meizu 16X

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Meizu 16X podle svého

Není nutné neustále dělat kompromisy. Nyní můžete mít i pro smartphone Meizu 16X zcela unikátní obal na mobil. Představujeme vám službu kryty s vlastní motivem. Díky ní můžete mít pro telefon Meizu 16X obal s vlastním potiskem. Je to velice jednoduché. V e-shopu Etuo.cz je připravená webová aplikace pro kryty s vlastním motivem. Tu otevřete zde na stránkách e-shopu Etuo.cz. Do aplikace pro kryty s vlastním motivem nahrajete vybranou fotografii nebo vlastní grafiku. Využít můžete rodinnou fotografii, vtipnou momentku nebo vlastní grafický návrh. Pozor, obrázek musí být v dostatečné kvalitě vhodné pro tisk. Ihned po nahrání uvidíte, jak bude obrázek na krytu vypadat. Návrh můžete ještě upravovat nebo přidat krátký text. Jakmile budete spokojeni, odešlete objednávku a my vám obal na mobil s vlastním potiskem vyrobíme.

Pouzdra s grafickou pro Meizu 16X

Kryty s vlastním motivem pro smartphone Meizu 16X nabízí spoustu možností. Můžete si vytvořit unikátní obal s vlastním potiskem a odlišit telefon od záplavy dalších smartphonů. Na obalu s vlastním potiskem můžete ukázat své umělecké nadání a nenápadně tak neustále propagovat vlastní um. Můžete si vyrobit grafiku s logem a mottem vašeho projektu. Bude tak neustále na očích. Pokud máte různorodé zájmy a cíle, doporučujeme nechat si potisknout několik krytů. Kryty s vlastním motivem vám tak mohou významně pomoci s propagací správného projektu v ten pravý moment.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Meizu 16X

I když se smartphone Meizu 16X řadí spíše do střední třídy, má rozhodně mnoho co nabídnout. Základní paměť má velice zajímavých 64 GB, které samozřejmě můžete dále rozšiřovat. O provoz se stará procesor SnapDragon 710 a 6 GB operační paměti. Kvalitní zážitky z fotografií i videí zajistí šestipalcový Full HD+ AMOLED displej. Ani fotoaparát není u mobilu Meizu 16X špatný. Hlavní fotoaparát má dvě kamery o rozlišení 20 a 12 MPX. Selfie kamerka má 20 MPX.