CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG X Power 3

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil LG X Power 3 podle svého

Pokud chcete kvalitní, spolehlivý a dobrý obal na mobil, můžete si prolistovat naši základní nabídku. Je opravdu bohatá a velmi pestrá, takže je snadné si vybrat. Jestli však chcete něco opravdu speciálního, pusťte se do výroby pouzdra s vlastním potiskem. Je to až překvapivě jednoduché. Nově nabízíme kryty s vlastním motivem i pro mobilní telefon LG X Power 3.

Pouzdra s grafickou pro LG X Power 3

Kryty na mobil LG X Power 3 musí v první řadě respektovat rozměry telefonu a jeho tvarové a funkční specifika. V případě tohoto modelu je to zadní kamera s přisvětlovací diodou po boku a pod nimi čtečka otisků prstů. Důležité je i umístění výřezů pro boční tlačítka, a to i přesto, že boky přístroje zůstanou potaženy jednotným, průsvitným silikonem. Vaším malířským plátnem bude zadní bílá plocha přímo určená pro LG X Power 3. Právě na ni můžete pomocí jediného tlačítka nahrát jeden či více motivů z paměti vašeho zařízení nebo z internetu. K dispozici je vám samozřejmě i naše galerie a její nekonečné možnosti. Tlačítko se symbolem textu můžete, ale nemusíte využít. Oblíbené je zvlášť v případě, že se má kryt s vlastním motivem stát překvapením, či rovnou dárkem pro někoho z vašich blízkých. Jakmile na něj kliknete, objeví se v pravé části obrazovky výběr fontů, barev a písma tak, jak to znáte z textových programů. Pozornost doporučujeme věnovat i spodní liště, která vás vyzývá k úpravě pozadí. Tam, kde ho nevyplníte, totiž zůstane bílé. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Do výroby je proto zadávejte až v okamžiku, když jste s nimi naprosto spokojeni.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Google Pixel 3 Lite

Telefon LG X Power 3 od korejské dvojky na trhu se tak, jako většina konkurence, snaží lákat na kvalitní řešení přední i zadní kamery. Zatímco přední je jako dělaná na oblíbená selfie, zadní fotoaparát nabízí vysoký jas a čistý obraz a to i při ne zcela příznivých podmínkách.