Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG Velvet 

(Počet produktů: 2)
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
LG Velvet - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Wallet Book

LG Velvet - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 654 Kč Běžná cena 769 Kč
LG Velvet - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

LG Velvet - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Buďte tvůrcem unikátních obalů s vlastním potiskem na mobil LG Velvet

Smartphone LG Velvet je sám o sobě velmi zajímavým kouskem. A proč ho ještě nepotrhnout obalem, pro který si vytvoříte váš vlastní potisk. Každý obal s vlastním potiskem na mobil LG Velvet je jedinečný. Je to vaše osobní dílo, které si nemůže objednat nikdo jiný. Pouze jen a vy budete mít na obalu na mobil LG Velvet zcel jedinečný obrázek. A co na krytu s vlastním motivem na mobil LG Velvet bude, záleží jen na vaší fantazii. Můžete si tam nechat natisknout fotku dětí nebo své lásky. Můžete na obalu s vlastním motivem na mobil LG Velvet propagovat vaše umění či firmu. Nebo si zkrátka vyberte některou z krásných fotografií a nechte si ji na obal s vlastním potiskem na mobil LG Velvet natisknout. Zkrátka záleží jen na vás, vaší představivosti a potřebách. Jakmile budete mít připravený obrázek pro potisk obalu s vlastním potiskem, můžeme začít. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil LG Velvet, kterou najdete přímo zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Ihned uvidíte návrh obalu na mobil LG Velvet, který můžete upravovat.

Unikátní dárek a spolehlivý mobilu LG Velvet

Obal s vlastním potiskem na mobil LG Velvet můžete využít pro různé věci. Od propagace práce, až po netradiční dárek. Je skvělý, protože spojuje vlastní tvorbu a vysokou praktičnost. A co si budeme povídat, tu ocení především maminky a babičky. Obaly s vlastním potiskem na mobil LG Velvet spolehlivým zabezpečením těla mobilu LG Velvet. Jsou z vysoce kvalitních materiálů s dlouhou životností. Respektují tvar a rozměry mobilu LG Velvet, a proto na něm dobře sedí.

Smartphone LG Velvet s luxusním nádechem

Chytrý mobil LG Velvet se opravdu povedl. Už na první pohled vás musí zaujmout jeho elegantní tvary. No a to, co ukrývá vevnitř, také stojí za povšimnutí.