Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG V60 ThinQ

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Unikátní mobil LG V60 ThinQ chce jedinečný obal s vlastním potiskem

Už tím, že jste si pořídili mobil LG V60 ThinQ jste ukázali, že máte rádi jedinečné věci. A nyní můžete ochránit mobil LG V60 ThinQ kvalitním obalem, ale s vlastním potiskem, který nebude mít nikdo jiný na světě. Jak na to? Je to vlastně strašně jednoduché. Stačí připravit si obrázek, který chcete na obal na mobil LG V60 ThinQ natisknout, pustit aplikaci pro kryty s vlastním motivem a mít pár minutek klidu. Na obal na mobil LG V60 ThinQ s vlastním potiskem můžete nechat natisknout fotografii, obrázek s vlastní grafikou nebo třeba logo vaší firmy. Je to jen na vás. Inspiraci najdete na Instagramu Etuo.cz. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem hned uvidíte model obalu pro mobil LG V60 ThinQ a na něm váš návrh. Aplikace umožňuje návrh doladit a třeba přidat text.

Místo pro vaše sebevyjádření na obalu s vlastním potiskem na mobil LG V60 ThinQ

Kryty s vlastním motivem na mobil LG V60 ThinQ jsou skvělým prostorem pro vaše nápady, ukázky prací nebo fotku rodiny. Jsou také jedinečný dárkem, který spojuje vaši osobní tvorbu a praktický dárek. Tolik oblíbené spojení. Obaly s vlastním potiskem na mobil LG V60 ThinQ jsou ale také plně funkční ochranou mobilu. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které mají dlouhou životnost a dobře se udržují. Dbáme na to, aby kryty s vlastním motivem na mobil LG V60 ThinQ kopírovaly jeho tvar a rozměry. Jen tak mohou mobil LG V60 ThinQ dobře chránit a nepadají z něj.

Zajímavý smartphone LG V60 ThinQ

Chytrý mobil LG V60 ThinQ je zajímavý už na první pohled. To co uvidíte, jsou dva displeje, které jsou od sebe oddělitelné. Výrobce mobilu LG V60 ThinQ, ale pamatoval i na výkon telefonu a jeho další výbavu, která slibuje solidní dávku prostoru pro práci i zábavu.